Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Де встановити змішувач

Однорычажный смеситель без сливного гарнитура с маленькой рукояткой CUB - TRESЩе не так давно був можливий тільки один вид змішувача для ванни. Це такий об'єднаний варіант - і для ванни, і для раковини - із загальним довгим носиком, який обертається у міру потреби то туди, то назад. Хто ж його не знає. А вода до нього поступає по трубах, які йдуть прямо по стіні. Про те, щоб розмістити змішувач де-небудь, окрім стіни, раніше не було і мови. Самі ванни теж не блищали - здорова "чавунка" займала половину ванної кімнати. Ось і уся краса. Подивитися ж зараз на ванни - дух захоплює від різноманітності форм, кольору, матеріалів. Нові дизайнерські рішення вимагають і нових технологічних підходів, зокрема, з підведенням і подачею води. Зараз те або інше розташування змішувача, обслуговуючого ванну, як правило, не випадково.

Змішувачі на стіні з поворотним носиком і душовою лійкою, одночасно обслуговуючі і раковину, і ванну, ще зустрічаються. Вони не втрачають своєї популярності напевно тому, що ідеально зручні як для того, щоб наповнити ванну, так і для того, щоб прийняти душ стоячи. Адже небагато ще можуть дозволити собі мати в житло і ванну, і окремо душову кабіну. Тут єдина вимога - щоб ванна знаходилася в безпосередній близькості від стіни, а інші параметри не мають значення. Раніше змішувач встановлювався безпосередньо над зливом-переливанням ванни, а тепер може виявитися в будь-якому місці по периметру ванни.

Але, звичайно, не усе тут залежить від бажання, а і від можливості розводки труб. Якщо ремонт здійснюється не з нуля, то доведеться зважати на існуючу міжцентрову відстань вже виведених раніше труб і встановлювати новий змішувач на місце знятого старого, ніяк не міняючи місцерозташування. А ось якщо ремонт капітальний і припускає повну заміну труб, то вже можна пофантазувати і вивести змішувач в будь-якому зручному місці.Коли ви вибираєте настінний змішувач, звернете увагу на довжину излива, тобто на відстань від стіни до центру його "носа", що завжди вказано в технічному паспорті. Сьогодні випускають змішувачі для ванни з трьома типами изливов : короткими, середніми і довгими. Модними вважаються коротконосые. Але тут важливий такий момент: якщо "ніс" змішувача виявиться занадто коротким, струмінь води стане бити в борт ванни і стікати за межі ванни. Кожен хороший змішувач для ванни має детальну технічну карту, тільки слід врахувати, що в кресленнях завжди показана відстань від стіни до центру струменя, адже реально вона починається раніше. До того ж самі борти ванни бувають різними по ширині. Чим ширше борт, тим більше довгий виливши доведеться брати. Отже, як ні крути, для монтажу на стіну найбільш зручні змішувачі з середньої довжини изливом. При настінному змішувачі можливе приміщення стаціонарного упору для душу або душової штанги, за допомогою якої душову голівку можна опускать-поднимать, повертати в різні боки.

Висота розміщення змішувача може варіюватися у кожному конкретному випадку, стандартною ж вважається висота в 10-15 см від борту. Це зазвичай досить. Іноді змішувач розміщують на висоті плитки, з цим розрахунком і виводяться труби. Слід враховувати і довжину перехідника душу (якщо він внизу змішувача). Розміщення на стіні змішувача в незвичному місці здатне надати своєрідність усій ванній кімнаті.

Ванна гідромасажна GeminiЗмішувач на борту ванни. Цілий ряд відомих виробників представляє на ринку ванни, у яких змішувач розташовується на борту. Особливо часто це спостерігається в складних гідромасажних ваннах з електронними пультами управління. У таких моделях він є невід'ємною частиною усієї конструкції і її дизайну в цілому - це така закінчена композиція. І не можна її змінити без того, щоб не порушити роботу системи в цілому. Тобто теоретично це можливо, але на практиці зустрічається дуже рідко. Пропонуються покупцеві і "порожні" ванни. Тут ми можемо вибирати який завгодно змішувач, душ і так далі, потрібного дизайну і місця розміщення, повністю під себе. Часто дорогі ванни від відомих виробників пропонуються в повній комплектації, із строго певним змішувачем на борту. Коли "порожня" ванна замовляється з фабрики, отвори підбираються під конкретний змішувач, який буде на ній встановлений, причому передбачені практично будь-які варіанти місця розміщення у рамках існуючих в цій області стандартів. 

Термостатический смеситель для ванны монтирования на пол RETRO - TRESЗмішувач на стійці  - ефектний і дуже красивий варіант для дорогих і ексклюзивних, окремо таких, що стоять ванн на ніжках в просторих туалетних кімнатах. Уявіть собі ванну "під старовину" в класичному стилі, з якими-небудь левовими лапами. До такої підбирається і відповідний розкішно декорований змішувач. Існують і сучасні варіанти. Це повністю скоординированный дизайн, готова програма в комплексі. Набагато рідше ванна і змішувач підбираються один до одного, але фахівці не радять цього робити, тому що тут
можливі неспівпадання, наприклад, в кольорі ніжок ванни і змішувача.

Стійка із змішувачем встановлюється зазвичай поряд з ванною. Слід зазначити, що змішувач на стійці може бути встановлений тільки при варіанті створення ванної кімнати "з нуля", оскільки підведення води до нього здійснюється знизу, з-під підлоги. У змішувачів на стійці душ зазвичай на гнучкому шлангу, але існують окремі моделі, у яких він стаціонарно встановлюється вгорі на металевій трубці, на зразок старих душей.  

 

Смеситель на три отверстия K - TRESЗмішувач на полиці  належить до розряду дизайнерських досліджень. Це чисто декоративний хід, що використовується для створення дизайну нестандартних ванних кімнат, що веде зазвичай до 100-процентного дорожчання проекту в цілому. Змішувачі, призначені для установки на поличку, стоять на порядок дорожче за настінних, це досить дорогі речі високого дизайну. У такий спосіб часто встановлюються каскадні змішувачі. Виглядати це може дуже по-різному: він встановлюється в нішу або на обмурування біля вбудованої ванни, або на подіум навколо ванни, або на спеціально побудовану поличку, викладену плиткою або каменем.

Існують самі різні варіанти монтажу. Змішувач може бути розміщений практично в будь-якому місці навколо ванни - зазвичай дорогій моделі великих розмірів і нестандартних форм. За допомогою гнучкого підведення можна по-різному один відносно одного розмістити виливши, крани і душ. Останній в цьому випадку зазвичай висувний. Фахівці вважають це мінусом, оскільки із-за частого висунення і прибирання шланга конструкція швидко зношується. Якщо ванна примикає до стіни, на ній можна встановити штангу або упор для прийому душу стоячи.

Навіщо потрібне таке різноманіття? І чого це по периметру ванни змішувач "гуляє", як козак молодий? А для комфорту - щоб струмінь води був там, де це зручно хазяїну, а не там, де це єдино можливо. Ще для оригінальності - адже саме з безлічі таких деталей складається індивідуальне обличчя будинку. Вибір - це завжди добре, особливо якщо визначитися з ним допомагають професіонали.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 30 липень 2010
Переглядів: 4748

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: