Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
20.03.2017

Асфальтные работы: соотношение цены и качества

Асфальтирование дорог, парковок, подъездных площадок, трасс, пешеходных дорожек – это непростой, технически сложный процесс. Чтобы покрытие было долговечным, нужно использовать только качественные материалы и профессиональную технику.

17.02.2017

Основные преимущества и недостатки эксплуатации погружных насосов

Погружные насосные агрегаты используются для поднятия воды со скважин и различных водоемов. Такого типа насосное оборудование существует в двух вариантах: скважинные и колодезные.

09.02.2017

Прихожие, шкафы-купе через интернет: быстрый выбор функциональной мебели

Найти подходящий шкаф-купе или оформить прихожую можно с помощью специализированного интернет-магазина. Эксперты рекомендуют достойную и надежную мебель в разных дизайнерских решениях

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Dado Ceramica

1000Tracce

1000Tracce

Колекція керамічної плитки 1000Tracce від італійського виробника Dado Ceramica. Колекція плитки багата кольорами природи. Кольори моря та кольори неба, а також кольори кави та багато інших. Керамічна плитка колекції 1000Tracce від виробника Dado Ceramica - це колекція плитки де найвибагливіший покупець віднайде для себе потрібний відтінок.

Antipodi

Antipodi

Antipodi - керамічна плитка класичного стилю, виготовлення щоб зімітувати натуральний камінь. Гладка матова поверхня керамічної плитки своїм візерунком нагадує натуральний камінь. Керамічна плитка  для стін Antipodi від виробника Dado Ceramica виготовляється у двох кольорах - бежевий та сірий. Формати ністінної облицювальної плитки 12.5*40, 25*40, формати плитки для підлоги  25*25 або 30.5*30.5. Керамічна плитка Antipodi від Dado Ceramica підходить як для ванних кімнат так і для санвузлів. Безліч декорувань допоможе зробити вам правильний вибір по дизайну, будь то керамічна мозаїка, чи металеві або скляні бордюри.

Beauty Line

Beauty Line

Beauty Line - колекція керамічної плитки від італійської фабрики Dado Ceramica. Beauty Line має десять кольорів. Глянцева плитка Beauty Line додасть вашому інтерєру неповторності. Плитка форматом 12,5*33,3 дає можливість кладки плитки горизонтально чи вертикально, також великий вибір кольорів що можливо комбінувати. Комбінуючи фон з керамічною мозайкою чи вишуканими керамічними декорами з нанесеними малюнками квітів, чи іншими вишуканими елементами можливо варіювати дизайн як найвибагливіше. Кольори колекції Beauty Line - білий, чорний, сірий, бордовий, голубий, зелений, розовий, червоний, оранжевий. У колекції керамічної плитки Beauty Line Dado Ceramica - є альтернатива вибору.

Stardust

Stardust

Нова колекція керамічної плитки Stardust від італійського виробника Dado Ceramica. До колекції керамічних плиток Stardust Dado Ceramica такі розміра: 30*60, 15*60 і 30*30. Розміри плиток вибрані таким метом що при кладці, можєна варіювати положеннями та направленням плиток.

Новинки

Керамічна плитка Dado Ceramica

Dado Ceramica займається виготовленням керамічної плитки. Фабрика розташована в Болонії. Італійська плитка заслужила собі репутацію якісної та надійної плитки. Dado Ceramica явний доказ італійської якості і надійності. Керамічна плитка Dado Ceramica виготовляється по сучасних технологіях, які забезпечують їй найвищу якість. Висококваліфікований персонал робить все щоб задовільнити найвибагливіші потреби ринку. Останні дослідження ринку показують, що найбільшим попитом користується плитка для кухні, та керамічна плитка для підлоги. Тому Dado Ceramica найбільш приділяє увагу виготовленню плитки таких напрямків.