Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Біде та кришки-біде

Биде подвесное Kolo QuattroМрією українських лікарів, по їх же словах, являється встановлення у кожному санвузлі, кожної квартири хоча б найпростішого біде. Тоді як стверджують спеціалісти проблем з гемороєм та тріщинами у населення було б значно менше. Тоді як по статистиці 80% мешканців України в тій чи іншій мірі скаржаться на захворювання прямої кишки. На відміну від пострадянських країн на заході скажімо цей показник значно менший. Все діло в тому що для мешканців заходу присутність у санвузлі біде це так само невід'ємно, як у нас наявність унітазу. В дійсності біде являється дуже зручним устаткуванням для людей похилого віку, тому що нема потреби лізти у ванну чи приймати душ. Також біде буде корисне для жінок післяпологового періоду та людей з обмеженими можливостями.

Ви будете здивовані, але біде це так званий умивальник, по ідеї це так і є – але це умивальник для підмивання, а звичайні умивальники для миття рук. Як і для умивальника так і для біде потрібен змішувач, але не звичайний, а змішувач для біде з керованим аератором на кінці. Що в свою чергу дає змогу змінювати напрямок струї для особливого комфорту у використанні. Як і все інше устаткування для ванни, будь то умивальник чи унітаз, біде також виготовляється із сантехнічного сан фаянсу. Покриваються глазурованим покриттям. Також біде ще виготовляють із фарфору, що забезпечує біде з цього матеріалу більшу гігієнічність та простоту утримання приладу у чистоті.

Биде напольное Kolo EgoЯк і унітази, які бувають на підлогу та підвісні, біде також  виготовляються у двох варіантах підлогові та підвісні. Який варіант потрібен саме для вашого санвузла вирішувати звісно Вам. Але біде і унітаз здебільшого монтуються поруч тому вибираючи  ці компоненти не забувайте що вони мають підтримувати гармонію між собою, тому вибирати потрібно моделі однакових дизайнів та методів розташування. Розуміючи такий напрямок, основна кількість виробників у своїх колекціях старається розробляти моделі  унітазів і біде, а у деяких і умивальників, у одному стилі, щоб вся продукція гармоніювала між собою.

Так що гадаю ми довели вам що, біде – це надто потрібна річ у ванній кімнаті чи санвузлі, один єдиний не достаток у біде є те , що вони як правило займають багато місця, стільки ж як і унітаз. Але не у всіх розміри ванної кімнати чи санвузла дозволяють розмістити біде. Але вихід є, в продажі можна знайти кришку для унітазу із функцією біде, ці кришки із себе представляють сидіння із вмонтованим аксесуаром для води ти приладом для подачі води, який ховається коли ним не користуємося.

Биде напольное Meridian - N ROCAВ більшості моделей, на відміно від цього, встановлений фільтр для очистки води, авто підігрів води, функція використання фену та багато інших корисних устаткувань. А в деяких таких кришках біде ще додано багато інших «прибамбасів», зустрічались такі кришки із пультами дистанційного управління, а також з аксесуаром для лікувального компресу, завдяки цьому проста кришка біде стала устаткуванням для медичного застосування. Що ж до цінової політики виробу то за такий пристрій доведеться викласти більше ніж 200 доларів. Такі вироби здебільшого являються універсальними і підходять для більшості унітазів, навіть і для унітазів нестандартної форми, так званих дизайнерських унітазів, які мають багату колекцію форм  та розмірів. Якщо ж все таки ви надумали придбати кришку біде, але вагаєтесь придбати бо гадаєте що вона не підійде для вашого унітазу. В такому випадку беріть аркуш паперу та олівець і підмальовуйте контур вашого унітазу, і вже після того ідіть сміло в магазин та вибирайте кришку біде по вашому примірнику.

Биде напольное Roca VictoriaОкрім кришок біде деякі виробники  виготовляють унітази із функцією біде. Серед таких унітазів можна побачити вироби компаній Geberit та Laufen. На вигляд такі унітази такі ж як і звичайні, от тільки у них трішки більший бачок зливу, оскільки саме у бачку знаходиться електричне устаткування для функції біде. Через те що у такому унітазі виробники поєднали непоєднувальні об'єкти серед яких вода та електрика, що повело за собою багато нововведень та значні затрати на розробку, що в свою чергу збільшило його закупівельну планку, як не прикро, але такі унітази коштують таки багато. Ось і виходить що ціна такого унітазу для пересічних громадян сягає 300 доларів, великої популярності такі вироби не получили, на відміну від простих фаянсових біде та кришок біде.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 03 лютий 2011
Переглядів: 7078

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

что такое гармония