Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Як відремонтувати пошкоджену керамічну плитку

Ремонт керамічної плитки

Першою справою що потрібно зробити при заміні пошкодженої плитки це перевірка плитки довкола пошкодженої. Для цього потрібно довкола плитки перевірити інші плитки на відслоєння від стіни чи підлоги. Постукавши по цим плиткам  резиновим або дерев’яним предметом,  і якщо ви почуєте дзвінкий чи  глухий звук, значить плитку потрібно переклеїти. Відслоєну плитку  акуратно знімаємо для її подальшого перекладу в зоні де вона стояла.

Для видалення пошкодженої плитки здебільшого використовують будівельну кельню, А  якщо плитка на собі має тріщини та розколи , тоді використовують молоток із дзюбилом.  Щоб не пошкодити доброї плитки, що стоїть довкола неї, відбивати починають із центра до краю пошкодженої плитки.

Щоб новий слой плитки , який буде ставитись на місце старого був ідентичний за товщиною, для цього під видаленою плиткою максимально знімають слой старого клею чи розчину. Перед тим як приступити до вкладання нової керамічної плитки, площину ретельно очищують та та обезжирюють, як на стінці чи підлозі так і на самій вцілілій плитці. При вкладанні самої плитки температура у примущенні повинна бути не менше ніж 15 градусів Цельсія.  Клей потрібно нанести на тильну стінку плитки спеціальним шпателем, залишки клею по боках ретельно прибрати щоб вони пізніше не вилазили із швів, та непершкоджали нам всадити плитку на своє місце. Клей для плитки повністю висихає в межах 1-3 днів.

Якщо ж ви не зуміли ретельно вичистити місце із котрого плитка біла знята, та при використанні клею, вона буде підійматись над іншою поверхнею. В такому випадку плитку приклеюють до поверхні герметиком, а якщо герметика під рукою не знайшлося то можна використати залишки старої масляної краски. Можливо також використання звичайного упаковочного пінопласту розмочивши його в ацетоновому розчині. Таким методом робиться це так: на краї плитки кладеться шматки пінопласту, в діаметрі приблизно 2 см, за допомогою піпетки на нього накапують ацетону. На протязі 30 секунд пінопласт розчиниться і можна приклеювати плитку до поверхні. Така суміш застигає на протязі 30-40 секунд.

Якщо ж все таки сталося так що плитка упала тай розбилась, а іншої на заміну ви не маєте, тоді можна потупити наступним чином: окремі шматки розбитої плитки ретельно очищуємо від цементного розчину та клею, складаємо шматки плитки на задню сторону, і за допомогою не водотривкого клею змащуємо лице плитки. Зверху на промащену поверхню приклеюємо кусок картону, який за своїми габаритами буде меншим за площу плитки. Після повного висихання клею плитку укладаємо на місце де вона стояла і досі. При укладанні плитку не постукуємо, а прижимаємо її за допомогою  гладкою поверхні. Після того як клей для плитки повністю засохне, від плитки потрібно відірвати картонку і ретельно промити поверхню теплою водою, щоб вимити водо нетривкий клей.

Дякуємо за увагу, і бажаємо щоб данна стаття вам не ставала у пригоді. Щоб майстер по плитці задовольняв вас всіма критеріями.  І керамічна плитка котру ви вибрали радувала вам око на протязі довгого терміну.

Додаткова інформація
Дата: середа, 19 вересень 2012
Переглядів: 4721

comments powered by Disqus