Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Як самому встановити ванну?

Виконати монтаж ванни не так вже і складно як здається на перший погляд. Монтаж ванни починається з того що нам потрібно встановити сифон у каналізаційну трубу. Він може бути чавунним із латунними вставками або пластмасовим, зараз здебільшого викоритовуються пластикові сифони. Чавунні та латунні сифони в сьогодення використовуються лише для вільностоячих ванн, і то вони здебільшого декоративні. Пластмасіові сифони зудебільшого складаються із кількох елементів:

  • коліно із відстойником
  • гофра що іде від коліна до каналізації
  • кріплення коліна(монтується із сторони ванни)

Наступний етап монтування ванни - встановлення ніжок. Після чого встановлюємо ванну таким чином щоб вихідний патрубок сифона ішов у бік каналізаційного отвору. Після чого ванну привовуємо до стінки ванної кімнати. Для кращого сходу води ванну монтують під маленьким нахилом в бік отвору сифона.

Монтаж ванниНаступним етапом встановлення ванни(якщо у нас металева ванна або чавунна) - встановлення вирівнювача електричних потенціалів. Ці дії виконуються для того щоб провести захист від стастичної енергії котра може накопичуватись при ударі води по дні ванни. Один кінець кріпиться до приливу у ванні, а інший зеземляють. Здебільшого у багатоповерхівках каналізаційні стояки виготовлені із металу, тому і зазеаляти можна на нього. Якщо ж ванна з гідромасажною системою, то в такому випадку обовязково потрібно провести заземлення електичного двигуна гідромасажу.

Якщо ванна у вас великий розмірів, і ванна встановлюється не до стінки, то герметизацію країв ванни не потрібна. Але здебільшого розміри ванни не завжди дозволяють вибирати на якому місці буде встановлена ванна. У випадку якщо ж все таки ванна монтується при стіні то шов між ванною та сітною замазують розчином цементу, або силіконом. Оптимальним варіантом, якщо ж ви міняєте ванну то і будете робити ремонт у ванні, є кладка плитки поверху ванни, тоді краї плитки накриють щілину між ванною та стінкою. Якщо ж щілина велика, то для таких цілей зараз використовують платикові кутики аброблять каркас із гіпсокартону і пізніше закладать плиткою.

Щілини також можна задувати і однокомпонентною поліоретановою пінкою. Після отвердіння пінка стає водонепроникною. Такий метод доволі часто викоритовується ву випадках коли ми монтуєму металеву ванну, оскільки вона покрита емалю. Матеріали типу силікону чи поліуретану погано скріплюються із пінкою.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 11 квітень 2013
Переглядів: 1780

comments powered by Disqus