Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Як правильно вибрати форму ванни

Від того як буде облаштована ванна кімната буде залежати ваш настрій на цей день. Саме після того як ви проснулись перше місце куди ви направляєтесь – це ванна кімната, щоб залишити там ще зовсім свіже відчуття сну, привести себе в порядок, прийняти освіжаючий душ, побритись, накласти макіяж, зробити укладку і так далі. Із переліченого свідчить що у ванній кімнаті ви проводите багато дій. Дуже важливо щоб при проведені всіх цих дій вам було зручно та ви не відчували незручності, щоб усі предмети знаходили у вас під рукою.

Тому ванна кімната, як ніяка інша кімната повинна задовольняти вас усім необхідним та бути максимально комфортною виходячи із інтер’єру ванної кімнати, щоб ви зробити ваше життя щасливим та задоволеним. Сьогодні на ринку представлений широкий вибір форм , розмірів та  кольорових гам акрилових ванн. Іменно акрил завдяки своїм властивостям зробив можливим  творити настояні шедеври  у світі ванн, граючись із формами ванни та її кольоровим забарвленням.

Kollerpool Malibu 140x70 Для того щоб не помилитись у виборі ванни, спочатку ви повинні зважити всі відомі критерії у ванній кімнаті та не критерії і самої ванни: форму ванни, розмір ванни, куди вона буде монтуватись, розмір самої ванної кімнати,  чи присутнє у ванній кімнаті вікно, відстань до дверей ванної кімнати і т.д. Потім слід визначити в яких цілях ви купуєте ванну, бо зараз можна купити ванну дуже великих розмірів яка буде займати велику площу. Зате в такій ванні можна лежати в повний ріст та насолоджуватись прийманню ванни в повному розумінні даної процедури. Можна звичайно купити і таку ванну в котрій ви зможете розслабитись в напів сидячому положенні, і розслаблятись скільки завгодно часу.

Kollerpool Montana 150x105 Такі ванни здебільшого виготовляються  у звичайних формах,значно компактні та економлять місце ванної кімнати. Якщо ж ваша ванна може похизуватись розмірами, то в такому випадку можна пофантазувати із ванною і втілити в реальність всі свої думки дизайн ванної кімнати. Ванни круглої форми слід ставити в даль ванної кімнати, відносно вхідних дверей.В такому випадку ванна значно збільшиться.

Акрилова ванна Victory Spa Jamaica 190x80Поставивши ванну у одному кітку у нас ще залишалось три кутки ванної кімнати для встановленні різноманітних сантехнічних приладів, при тому ванна кімната буде виглядати значно просторніше. Ванни прямокутної форми слід розміщувати в продовж більшої стінки. Якщо ж ванна взагалі нестандартної форми та розмірів, ви можете розмістити її в центрі ванної кімнати, чи в іншому місці, яке на вашу думку буде більш зручним, головне щоб для цього дозволяли умови самої ванної кімнати. Все залежить від ваших можливостей та фантазії, але як би там не було всі завжди роблять на свій лад, і керуються своїми смаковими якостями.

   Звичайно те що буде у вашій ванні кімнаті вирішувати вам, але ми висловили свою думку, щоб вам було легше визначитись із вибором ванни, та взяти до уваги наші зауваження та поради. Цікавого вам дизайну.

Додаткова інформація
Дата: середа, 19 вересень 2012
Переглядів: 3980

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: