Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Вибір душової кабіни

Выбор душевой кабинкиДушові кабіни сьогодні цілком замінили собою звичайні ванні. Це природно, адже кабіни мають ряд безперечних переваг:

  • Істотна економія місця в горизонтальній площині, що найчастіше вкрай необхідно в малогабаритних ванних кімнатах.
  • Безліч додаткових функцій (радіо, вбудований телефон, додаткова оригінальне підсвічування і інші настільки ж приємні дрібниці).

Вибір душової кабіни - питання не найскладніший, однак на деякі моменти слід зробити акцент.

Для початку треба визначити форму відповідного боксу. Є два типи кабінок: закрита з усіх боків і має тільки передню стінку (при цьому рештою стінами служать стіни самої ванної кімнати).

Після вибору форми, слід вивчити опис матеріалів, з яких сьогодні популярно виготовляти душові бокси. Зазвичай це пластик. Але існують кабінки, створені за допомогою кераміки, металу і подібних. Вони суттєво додають вартість гідробокс. Найчастіше вибирають кабінки з кольорового або матового пластика. Причому дверці можуть бути і пластиковими та скляними (з спеціальної гарту).

Оптимальним терміном служби вважають 20 років. Такий термін гарантують багато виробників.

Важливим критерієм для багатьох може стати компактність. Якщо місця у ванній кімнаті зовсім мало, краще вибрати кабінку напівкруглої форми, а якщо є можливість «розгулятися» - можна вибирати прямокутну.

Стійкість - цей факт потребує ретельної перевірки ще до покупки. Кабінка не повинна гриміти і розгойдуватися при використанні.

Піддон краще вибирати акриловий, він і тихіше в експлуатації і довговічніше. Кращим варіантом буде рифлена поверхня акрилу, щоб не дуже вже ковзати. Піддони, покриті емаллю, досить скоро втратять свій первозданний вигляд, а керамічні днища легко розбити.

Не варто забувати і про додаткові функції. Найчастіше душові бокси оснащені гідромасажем. Однак для цього необхідно тиск, зазначений в техпаспорті пристрої. Якщо в об'єкті придбання житло тиск цим нормам не відповідає, то і купувати таку кабіну не варто. Більш рідкісної, але теж затребуваною вважається функція парна. Душова кабіна може прогріватися до 45 градусів, але цієї температури цілком достатньо. Головне для таких боксів - справно працюючий вентилятор. Це вбереже ноги від замерзання, коли гаряче повітря (за законами фізики) підніметься вгору.

Отже, вибираючи душовий бокс, слід звертати увагу на безпеку і функціональність майбутньої покупки, щоб в подальшому отримувати від його використання тільки гарні емоції.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 16 жовтень 2012
Переглядів: 4254

comments powered by Disqus