Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Viega

Душові трапи

Душові трапи

Душові трапи Viega - зливи що монуються у підлогу для відводу води що використовуються у ванних кімнатах та душових кабінах. Трапи бувають різних форм та модифікацій. Відмінно підходять для душових стінок та нестандартних душових кабін. Скажімо якщо ви хочете душову кабіну нестандартних розмірів, підібрали конфігурацію та не можете підібрати душовий піддон, тому душовий трап саме для вас.

Сифони

Сифони

Сифони від німецького виробника Viega виготовляються із пластика та латуні. Більшість сифонів для ванни виготовляються із платику, тому що іхня поверхня повністю ховається від очей. Також із платику ще виготовляють сифони для умивальників які монтуються на меблі і вони приховуються. І на кінець дизайн сифони для умивальників виготовляються переважно із латуні і покритті хромованим покриттям. Такі сифони не потрібно приховувати, вони відмінно доповнюють дизайн умивальника який змонтований на поверхні або на стіні. Отож насолоджуйтесь від дизайнерських сифонів від німецького виробника Viega.

Новинки

Viega - німецький виробник сантехнічних приладів.

Viega -  німецький виробник сантехнічних приладів. В асортименті товару ви знайдете великий вибір виробів із металу та пластмаси. Німецька компанія Viega займається виготовленням систем інсталяції, сифонів для відводу води і до того ж різних форм та модифікацій. Також в асортименті ви знайдете душові трапи та системи інсталяції. У на шому інтернет магазині ви знайдете такі товари як сифони для біде та умивальників, а також душові трапи.

Валера услуги экскаватор погрузчика jcb 3cx minirent.ua.