Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
20.03.2017

Асфальтные работы: соотношение цены и качества

Асфальтирование дорог, парковок, подъездных площадок, трасс, пешеходных дорожек – это непростой, технически сложный процесс. Чтобы покрытие было долговечным, нужно использовать только качественные материалы и профессиональную технику.

17.02.2017

Основные преимущества и недостатки эксплуатации погружных насосов

Погружные насосные агрегаты используются для поднятия воды со скважин и различных водоемов. Такого типа насосное оборудование существует в двух вариантах: скважинные и колодезные.

09.02.2017

Прихожие, шкафы-купе через интернет: быстрый выбор функциональной мебели

Найти подходящий шкаф-купе или оформить прихожую можно с помощью специализированного интернет-магазина. Эксперты рекомендуют достойную и надежную мебель в разных дизайнерских решениях

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Viega

Душові трапи

Душові трапи

Душові трапи Viega - зливи що монуються у підлогу для відводу води що використовуються у ванних кімнатах та душових кабінах. Трапи бувають різних форм та модифікацій. Відмінно підходять для душових стінок та нестандартних душових кабін. Скажімо якщо ви хочете душову кабіну нестандартних розмірів, підібрали конфігурацію та не можете підібрати душовий піддон, тому душовий трап саме для вас.

Сифони

Сифони

Сифони від німецького виробника Viega виготовляються із пластика та латуні. Більшість сифонів для ванни виготовляються із платику, тому що іхня поверхня повністю ховається від очей. Також із платику ще виготовляють сифони для умивальників які монтуються на меблі і вони приховуються. І на кінець дизайн сифони для умивальників виготовляються переважно із латуні і покритті хромованим покриттям. Такі сифони не потрібно приховувати, вони відмінно доповнюють дизайн умивальника який змонтований на поверхні або на стіні. Отож насолоджуйтесь від дизайнерських сифонів від німецького виробника Viega.

Новинки

Viega - німецький виробник сантехнічних приладів.

Viega -  німецький виробник сантехнічних приладів. В асортименті товару ви знайдете великий вибір виробів із металу та пластмаси. Німецька компанія Viega займається виготовленням систем інсталяції, сифонів для відводу води і до того ж різних форм та модифікацій. Також в асортименті ви знайдете душові трапи та системи інсталяції. У на шому інтернет магазині ви знайдете такі товари як сифони для біде та умивальників, а також душові трапи.