Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Viega Advantix Vario

Інформація
Продукт ID:10771
Код товару:4965.10
Виробник:Viega
Товар був доданий в наш каталог понеділок, 29 квітень 2013
Доставка +доставка
Ціна товару
320.00
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Супутні
  • Відгуки

Viega Advantix Vario -перший водовідвідний трап із регулюванням ширини. Привабливий та стриманий дизайн. Витончені решітки із нержавіючої сталі гармонійно вписуються у будь-який дизайн із керамічної плитки. Додаткові варіанти для створення дизайну забезпечуються за допомогою окантовки для плитки в глянцевому та матовому виконанні. І так дизайн трапу Advantix Vario отримав вже кілька призів за дизайн.

Регульована по висоті решітка

За допомогою регулювання висоти решітки можна підігнати висоту під товщину плитки на 5-20 мм. А у разі викоритання ще грубшого матеріалу, наприклад каменю на підлогу, решітку можна укомплектувати додатковим устаткуванням що підійме висоту на 15-30 мм.

Перемінна монтажна висота

Монтажна висота Advantix Vario коливається в межах 95 - 165 мм. Навіть примінімальній монтажній висоті, перепад висот, між зливним патрубком та основою складає 25 мм. Це дозволяє при стандартоному ухилі створити душовий канал довжиною 2,5 м, без підйому душового лотка. Швидкість зливу води при різних ситуаціях складає від 0,4 до 0,8 л/с.

Самоочисний злив

Повний злив води досягається за рахунок низьких гідравлічних опорів і високих скоростей потоку води в зливній спеціальної конструкції. Крім того корпус душового лотка Viega Advantix Vario легко піддається чищенню: з однієї сторони вузькій конструкції, а з іншої внаслідок відсутності яких небудь завад для видалення бруду всередині нього, оскільки для відповідної решітки непотрібно встановлювати опори.

Простий та швидки монтаж

Крок 1. Обрізати корпус піддону за допомогою ножовки і спеціального шаблону що входить в комплект. Очистити кромки лотка від задирок, надіти та зафіксувати шурупами зуглушки.

Крок 2. Визначити монтажну висоту, встановити сифон і закріпити опори.

Крок 3. Вирівняти положення душового зливного лотка, під'єднати до системи каналізації. Готово, тепер трапом Viega Advantix Vario можна користуватись.

Розміри

Розміри

Пропускання: 48,
Ширина каналу: 10, 30, 50, 75, 80, 85, 95, 120,
Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Країна: Німеччина,

Також рекомендуємо наступні товари:

Ваш голос зараховано!

Решітка Visign SR1 глянець

80.00
+доставка
Ваш голос зараховано!

Решітка Visign SR1 матова

80.00
+доставка
Ваш голос зараховано!

Viega Advantix Vario + Visign SR1 глянцева

360.00
+доставка
Ваш голос зараховано!

Viega Advantix Vario + Visign SR1 матовая

360.00
+доставка
Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:22

Viega

Viega

У сучасному світі однієї з провідних фірм по виробництву водозливної арматури являється німецька компанія Viega. Завдяки високим технічним характеристикам устаткування і надійності в його експлуатації фірма Viega відмінно зарекомендувала себе в багатьох країнах. Протягом багатьох десятиліть компанія Viega пропонує своїм клієнтам революційні технології в області дизайнерської сантехніки і ексклюзивних аксесуарів. Історія створення компанії Viega бере свій початок в кінці 19 століття. Компанія Viega виникла як невелике підприємство по виробництву мідної арматури. З часом обсяг виробництва Viega збільшувався, і незабаром невелика сімейна фірма перетворилася на досить велику фабрику. Ексклюзивна сантехніка і постійний пошук нових оригінальних рішень в технології виготовлення принесли фірмі світову славу.

Німецька елітна сантехніка Viega : аксесуари

Сьогодні на підприємстві Viega працює понад 2800 чоловік по всьому світу, які задіяні у виробництві і експорті різної продукції. Передусім, це водовідвідна каналізаційна арматура (клапани, сифони, трапи), системи поліетиленових труб для опалювання і водопостачання, різні пресс-фитинги для різьбового з'єднання з різних металів і багато що інше. Значну частину у виробництві займають мідні з'єднання і деталі. Мідні труби мають велику перевагу перед виробами з інших металів. Передусім, мідь має високу теплопровідність і має невеликий тепловий коефіцієнт лінійного розширення, що особливо важливо для труб гарячого водопостачання. Окрім цього, мідна труба має значні бактерицидні властивості, а з'єднання труб непроникні для різних газів. Компанії Viega використовує у виробництві тільки високоякісну сировину. Німецька фірма Viega міцно утримує свої позиції в такому сегменті ринку, як елітна сантехніка. Асортимент продукції компанії Viega має понад десять тисяч виробів. Труби будь-яких діаметрів і форм, різні типи фітингу (пресс-фитинги, фітинг під пайку, різьбовий фітинг), каналізаційні клапани і сифони - ось далеко не повний перелік товарів, що випускаються. Використовуючи різні оригінальні рішення в області оформлення, виходить відмінна дизайнерська сантехніка - Viega. Завдяки нескладному монтажу і високій надійності виробів компанія Viega визнана однією з кращих в більшості країн світу.