Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Tubadzin

Alabastrino

Alabastrino

Польська керамічна плитка для ванни Tubadzin Alabastrino. Асортимент колекції плитки налічує не так вже і багато позицій, але при правильній розстановці та великій кількості світла відмінно дивиться дизайн створений за допомогою плитки Tubadzin Alabastrino. Плитка має окрас світлого натурального каменю що дозволяє отримати відмінні вигляди кімнати.

Albero

Albero

Серія польської керамічної плитки Tubadzin Albero виконана у форматі 333x600 міліметрів. Колекція презначенна для ванної кімнати. Структура керамічної плитки Tubadzin Albero імітує натуральне покриття каменем. Ідеальна серія керамічної плитки для елітних дизайнерських рішень.

Aldea

Aldea

Хочете створити затишну та теплу атмоферу у ванній кімнаті? Оберайте керамічну плитку Tubadzin Aldea. Саме завдяки своїм неповторним кольорам плитка від польского виробника Tubadzin Aldea створить відповідну атмосферу у вашій ванній.

В колекції присутні три кольори. Плитка виготовлена у форматі 448 на 223 мм. Кладку плитки можна здійснювати як в горизонтальному так і в вертикальному положенні.

Дизайнери сучасності полюбляють використовувати плитку Tubadzin Aldea у інтер'єрах ванних кімнат. Саме завдяки колекції цієї плитки можна розробити сучасний дизайн ванної кімнати у стилі модерн. Але завдяки своїм цікавим декорам, керамічну плитку Tubadzin Aldea можна використовувати і в дизайнах наближених до класичних.

Bellante

Bellante

Керамічна плитка польского заводу Tubadzin у класичних теплих кольорах. Колекція Tubadzin Bellante (новинка 2013) виготовлена у форматі 608*308мм. Товщина плиток колекції 10 мм.

Візерунки на плитках нагадують натуральний камінь у теплих тонах, який можна розбавити квітучими декорами, та декорами у вигляді тафель для більш вишукано строгого стилю.

Керамічна плитка розроблена для шанувальників вишуканого класичного стилю у світло-темних коричневих тонах.

Braid

Braid

Доволі велика колекція керамічної плитки від польського виробника. Багатий асортимент різноманітних декорацій та не малий вибір кольорів керамічної плитки допоможе вам у оформленні ванної кімнати. Польска керамічна плитка Tubadzin Braid відмінно підійде для ванної кімнати, щоб створити темний елегантний стиль приміщення.

Calle

Calle

Керамічна плитка Tubadzin Calle виготовленя для ванної кімнати. Цікаве поєднання світлих та темних кольорів колекції плитки віднайде своїх шанувальників у цікавих поєдняннях. Різноманітні декорації допоможуть вам у дизайн ванної кімнати внести низку привабливих штришів.

ElegantFlower

ElegantFlower

Колекція керамічної плитки для ванної кімнати у теплих коричневих тонах тасвітло бежевих тонах. Керамічна плитка Tubadzin ElegantFlower виготовлена у форматі 60 на 33 см. В колекції присутні чотири відтінки плитки, мозаїки та плитки для підлоги, а ось чим можна доповнити всю колекцію це дуже цікаві декори та фризи.

Лише завдяки декораціям та фризам можна створити відмінне поєднання плитки для неповторного дизайну ванної кімнати.

Колекція відмінно підійде для примхливих дизайнерів, що полюбляють модернізм. Загалом потрібно створити щось унікальне у своїй ванній кімнаті купуйте польську керамічну плитку Tubadzin ElegantFlower і ваша ванна стане заздрісним компонентом вашої оселі.

Inverno

Inverno

Колекція керамічної плитки для ванни від польського виробника Tubadzin. Плитка спеціально розроблена для ванної кімнати. Особливостями колекції керамічної плитки Tubadzin Inverno є створення різноманітних кладок плитки як горизонтально так і вертикально. Все це дозволяє зробити різноманіття фризів в колекції.

Керамічна плитка для ванни Tubadzin Inverno відмінне поєднання сучасного дизайну та невисокої ціни. Надіємось що керамічна плитка Tubadzin Inverno стане для вашої ванної кімнати саме тим що вам було і потрібно.

Kuba

Kuba

Серія польської керамічної плитки Tubadzin Kuba розроблена у тропічних тонах. Саме така плитка відмінно підійде для тих хто полюбляє тропічний стиль ванної кімнати і за допомогою цієї серії керамічної плитки зможе відтворити у своїй ванні неповторний дизайн у теплих тонах.

Majolika

Majolika

Універсальна серія керамічної плитки Tubadzin Majolika. Напопулярніша із серій керамічної плитки що виготовляється польскми виробником. Плитка виготовляється у двох форматах 15 на 15 см, та 20 на 20 см. Крім того у серії великий вибір кольоровоїї гамми.

Плитка більшого формату була запланована як плитка для ванної кімнати, а меншого розміру для кухні, але так сталося що плитка Tubadzin Majolika стала універсальною серієї плитки для багатьох приміщень.

Насичені яскраві кольори плитки Tubadzin Majolika припадуть до ока справжнім гурманам, та любителяим виділитись із натовпу. Створити неповторний дизайн не складе ніяких труднощів, оскільки про таку кількість декорів та фризів може позаздрити будь яка колекція керамічної плитки, що виготовляється на ринку керамічної плитки.

Обираючи плитку Tubadzin Majolika ви створите насичений смак вашої оселі та радістне приміщення.

Modern Graphic

Modern Graphic

Керамічна плитка для ванни Tubadzin Modern Graphic виготовлена у форматі  448*223 мм. Колекція плитки здебільшого використовується у ванній кімнаті. Відтінки колекції світлий та темний відмінно поєднуються у власних витворах дизайну кімнати.

Плитка для ванної кімнати Tubadzin Modern Graphic відмінне поєднання трьох кольорів. Любителі відрізнятися відразу полюблять таку плитку у ванній. При правильному поєднанні керамічної плитки можна добитись відмінного сіяючого ефекту ванної кімнати.

Moringa

Moringa

Керамічна плитка для ванної кімнати Tubadzin Moringa виготовлена у світло бежевому та коричневому відтінку. Дуже гарно дивиться у ванній кімнаті великих розмірів, оскільки формат самої плитки доволі таки великий. У поєднанні колекції в певних гармонічних пропорціях виходить відмінний дизайн ванної кімнати та неповторне відчуття затишку ванної кімнати.

Керамічна плитка Tubadzin Moringa виготовленя із дотриманням всіх відповідних норм виготовлення та якості. Польський виробник Tubadzin завжди пильно стежить за якістю своєї продукції та новаторським дизайном.

Navona

Navona

Керамічна плитка Tubadzin Navona виконана у форматі 327 на 593 мм. Плитка виконана у світло бежевих тонах. Для різноманітності у колекції ви знайдете коричневі декори, що допомагають створити відмінний орнамент із плитки на стіні. Польська плитка виготовляється ратифікованою, тобто кладка плитки може бути без стиковочних швів. Плитка для підлоги виготовляється двох видів: ратифікована 327*327 та звичайна, збільшеного розміру, 450*450мм.

Дизайн ванної кімнати за допомогою плитки польского виробництва Tubadzin Navona можна переглянути у нашій галереї:

Дизайн ванної кімнати Tubadzin Navona

Pastel

Pastel

Керамічна плитка Tubadzin Pastel - плитка польського виробництва. Колекція керамічної плитки виготовлена у форматі 20 на 20, має дуже великий вибір кольорів та декорів. Безліч декорацій та багатий вибір кольористики допоможе вам створити неповторний дизайн ванної кімнати чи кухні. Веселі та яскраві кольори кераміної плитки Tubadzin Pastel створюють приємний затишок у вашій оселі.

Sarda

Sarda

Керамічна плитка Tubadzin Sarda. Відмінна кольорова гамма керамічної плитки розроблена саме для вашого відчуття дизайну власної ванної кімнати. Імітація кам'янистої породи на візерунках плитки додає їй вишуканості та елегантності. Загалом відмінна колекція від польських майстрів для задоволення потреб саме ваших задумок дизайну ванної кімнати.

Дизайн ванної кімнати за допомогою керамічної плитки Tubadzin Sarda:

Tajga

Tajga

Керамічна плитка для ванної кімнати польського виробництва Tubadzin Tajga. Плитка виготовлена у приємних теплих тонах, та при вмілому поєднанні та смаці клієнта можна добитись відмінного результату у створенні якісного сучасного дизайну. Формат плитки невеликого розміру, тому підійде для маленьких ванних кімнат.

Керамічна плитка Tubadzin Tajga - відмінне рушення для гурманів теплих тонів та мінімалізму.

Black and red

Black and red

Керамічна плитка Tubadzin Black&red
Green

Green

Керамічна плитка Tubadzin Green
Harion

Harion

Керамічна плитка Tubadzin Harion
Homme

Homme

Керамічна плитка Tubadzin Homme
Orange

Orange

Керамічна плитка Tubadzin Orange
Pop

Pop

Керамічна плитка Tubadzin Pop
Senso

Senso

Керамічна плитка Tubadzin Senso
Sublime

Sublime

Керамічна плитка Tubadzin Sublime
White

White

Керамічна плитка Tubadzin White
Alpy

Alpy

Керамічна плитка Tubadzin Alpy
Ancona

Ancona

Керамічна плитка Tubadzin Ancona
Antico

Antico

Керамічна плитка Tubadzin Antico
Tartan

Tartan

Керамічна плитка Tubadzin Tartan
Trama

Trama

Керамічна плитка Tubadzin Trama

Новинки

Керамічна плитка Tubadzin

Tubadzin знаменитий польський виробник. Ceramika Tubadzin займає одне з лідируючих місць на ринку за рахунок оптимального поєднання італійської якості (завод працює на найсучаснішому італійському устаткуванні і сировина під контролем італійських технологів), відстежуванню нових віянь в дизайні і ціні на 30% нижче, ніж у аналогічних виробів італійського і іспанського виробництва! Різноманітність асортименту задовольнить найвимогливішого покупця - з численних, постійно таких, що оновлюються колекцій плитки кожен зможе вибрати саме ту, яка зачарує усіх жителів будинку. Переваги виробів від Tubadzin очевидні для усіх, хто коли-небудь вибирав керамічну плитку : незмінність калібру і тону плитки в різних партіях, повна відсутність косокутності, висока износо- і морозостійкість.