Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Такі легкі та міцні – акрилові ванни

Акриловая ванна Victory Spa EXTREME 170x75Сталеві та чавунні ванни до теперішнього часу були основними видами сантехнічних виробів, що монтувались у будівництві на території України. Аналіз ринку західних країн показує що поступово зменшується виготовлення сталевих та особливо чавунних ванн, в цей же час відбувається збільшення виробництва ванн з полімерних матеріалів, навіть при їхній не малій ціні. Обсяг виробництва акрилових ванн на сьогоднішній день приближається до 40% всього ринку, тоді як доля чавунних ванн знизилась до 6-8.

Сучасний дизайн, великий вибір форм та кольорів ванни, це відповідно відчувається на обсягах виробництва. Ці фактори і вплинули на збільшення потоку експорту із країн західної Європи. Найбільш широкого застосування набули акрилові ванни. Стінки таких ванн получають шляхом формування форми під температурою із акрилового листа завтовшки 5 мм. Акрил – міцний матеріал, гарна біла блискуча поверхня,до того ж такі ванни не викликають алергічних реакцій. До того ж акрил дуже добрий матеріал з точки зору теплопровідності, тому вода у ванні довгий час залишається теплою.

Акриловая ванна Victory Spa Korfu 160x100Акрилова ванна має дно, яке укріпляють за допомогою листа ДСП та скловолокна, що робить дно міцним та стійким. Зовнішня частина ванни підсилюється за допомогою поліефірних смол, методом напилення, та скловолокна, котре розпилюється по стінкам ванни та після чого проходить обкатку. В результаті чого товщина стінок ванни становить 6-7мм. Крім того, зовнішня частина акрилової ванни проходить спеціальну обробку (каталіз), після чого ванна робиться більш стійкою до механічних пошкоджень не зважаючи на місце ванни. На сьогодні матеріал, акрил, являється самим твердим полімером із всіх існуючих у світі, і на сьогодні велика кількість сантехнічних виробів виготовляю саме із цього матеріалу.

Акриловая ванна Victory Spa Cypres 200x80Догляд за акриловою ванною не займе багато зусиль та часу. І найкраще це робити відразу після приймання процедур. Для очистки ванни можна використовувати любий рідкий чистячи й засіб, при умові, що він не являються нейтральним. Не рекомендується використовувати хімічні розчинники і абсолютно не можна використовувати абразивні чистячи засоби. Також не можна використовувати для очистки поверхні ацетони та органічні розчинники. Щоб акрилова ванна набрала блиску можна задіяти звичайний поліруючий засіб.

Акриловая ванна Victory Spa Sicilia 150x150Великий вибір акрилових ванн та душових кабінок ви можете переглянути у нас на сайті. Вироби із Чехії, Польщі, Італії, Німеччини та інших країн ви  зможете купити та замовити у нас. Акрилові ванни  та душові кабінки представлення у кількох категоріях у різноманітних формах та конфігураціях.

Додаткова інформація
Дата: середа, 27 липень 2011
Переглядів: 4790

comments powered by Disqus