Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Stelrad Compact 33 900 x 1600

Інформація
Продукт ID:8897
Виробник:Stelrad
Товар був доданий в наш каталог п'ятниця, 31 серпень 2012
Доставка +доставка
Ціна товару
409.00
Кількість:
Теги
 • Опис
 • Параметри
 • Відгуки

Сталевий радіатор для систем центрального опалення. Радіатор витготовлений із стального листа. Країна виготовлення радіаторів - Голандія. В ціну радіатора входять: радіатор сталевий, розповітрювач, кріплення для стіни, заглушка.

Низькотемпературні радіатори Stelrad Compact в  комплекті з вентилем з холоднокатаного тонкого листового металу особою марки по ДИН 1 623 з бічними козирками і верхньою кришкою в якості компактного блоку, ширина жолобків 33,3 мм.

Конвекційний лист приварений до каналів, що водопроводять.

Сталевий радіатор серії Compact знежирений, оброблений фосфатом заліза, пасивує, промитий і загрунтований методом электропогружного катафореза складом грунтовки по ДИН 55 900(частина 1) схильний до гарячої сушки.

Остаточна обробка поверхні сталевого радіатора зроблена високоякісним порошковим покриттям по ДИН 55 900 (частина 2), електростатично нанесеній і підданій гарячій сушці.

Колір радіатора серії Compact :білий, аналогічний RAL 9010.

Усі типи забезпечені кріпильними пластинами на зворотній стороні. У комплекті зі вбудованою вентильною зборкою із заздалегідь регульованою вентильною вставкою без голівки термостата.

Змонтовані заглушка і розповітрювач. Настінна монтажна планка додається.

Радіатори упаковані в готовому для монтажу стані в придатну для будмайданчика обтискаючу плівку з ПВХ з картонним упакуванням.

 • Гарантія якості по ISO 9000.
 • Теплова потужність перевірена по DIN EN 442
 • Конструктивне виконання відповідає рекомендаціям BAGUV.
 • Підсполучні патрубки: 4 х 1/2"
 • Робочий тиск: 10 бар
 • Температура теплоносія : гаряча вода до 110 градусів Цельсія.

Стандартна комплектація:

 • Сталевий радіатор.
 • Кріпленн затискного типу.
 • Заглушка.
 • Розповітрювач.
Розміри

Розміри

Тип радіатора: 33 тип,
Висота радіатора: 900,
Ширина радіатора: 1600,
Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Підключення: Бокове,
Потужність радіатора: 7825
Країна: Голандія,
Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
попередній перший Товарів в даній категорії:392

Stelrad

Stelrad

Сталеві панельні радіатори Stelrad виробляються на найбільшому європейському заводі Stelrad (Нідерланди), що входить до складу концерну Caradon Plumbing. Завод Stelrad відомий якістю своєї продукції вже біля століття, а що випускаються їм сьогодні радіатори Compact і Novello упевнено займають перше місце за об'ємом продажів в Європі серед сталевих панельних радіаторів.

Низькотемпературні радіатори в комплекті з вентилем з бічними козирками і верхньою кришкою як компактний блок, ширина жолобків 33,3 мм Зазвичай виробники сталевих панельних радіаторів в комплект постачання включають кронштейни (скоби) для розміщення радіатора на стіні. Але якщо розміщення на стіні з яких-небудь причин небажано, то можна придбати спеціальні ніжки для установки його на підлогу.

У комплекті зі вбудованою вентильною зборкою із заздалегідь регульованою вентильною вставкою без голівки термостата. Змонтовані заглушка і повітревідвідник. Настінна монтажна лінійка додається.