Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи. Підводний Гідромасаж виконується за допомогою спеціальних форсунок, розташованих усередині ванни. Ергономічне розміщення форсунок дозволяє масажувати найважливіші зони людського тіла, схильні найбільшою мірою загальним і суглобовим напругам, застоям в м'язових тканинах і звуженням судин. Гідромасаж здійснюється за рахунок дій напірних водно-повітряних струменів, що подаються під оптимальним тиском. Такі струмені надають інтенсивну оздоровчу дію на організм людини і підтримують загальний тонус організму.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 08 червень 2012
Переглядів: 7010

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Ravak MAGNOLIA 180x75

  Внутрішній простір ванни MAGNOLIA, завдяки оригінальній формі, комфортніше чим Ви думали.Зовнішні розміри дозволяють встановити її у більшості ванних кімнат. Досить широке дно ванни дозволяє зручно і безпечно стояти у ванні.

  Ціна 399.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Ravak Rosa 95 160x95

  Компактна асиметрична ванна RAVAK яка може поміститься в невеликій ванні кімнаті.При ширині 95 см, ванна зберігає форму і практичність властиву моделі ванн ROSA. Використання готової концепції ROSA для ванної кімнати, дасть Вам практичну обстановку і затишний дизайн. Ванна ROSA 95 є продовженням дослідження дизайну Nosal і відповідає високим вимогам з точки погляду практичності.

  Ціна 407.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Ravak VANDA 170x70

  VANDA ванна призначена для маленьких ванн кімнат. Характерними є виступи з боків, які підтримують Ваші руки під час прийняття ванни в природному і зручному положенні.

  Ціна 280.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Gemini 168x125

  Вишуканість ліній дають можливість отримати задоволення від купання удвох і зроблять процедуру прийняття ванни по істині чудовій.

  Ціна 1087.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Victory Spa St. Maarten 190x80

  Прямокутна акрилова ванна Вікторі Сантмартен розміром 190 на 80 см. Ванна може комплектуватись гідромасажною системою.

  Ціна 553.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
Клининговые компании и услуги в городе москва клининговые компании москвы.