Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Щілина між ванною та керамічною плиткою? Не проблема!

Ванна та стінаЧасто так буває що при установці ванни , між стінкою та ванною залишається щілина. Відразу виникає питання, як її позбутися, чим закрити ту щілину. Така проблема може виникати у кількох випадках: ви купили ванну менших розмірів ніж планувалось , або ж другий варіант, не дуже хороший, але все ж таки зустрічається,  кладка керамічної плитки була виконана не під ідеально прямим кутом.

Здебільшого ванни що присутні на ринку мають довжину яка більша чи менша від попередньої на 10 сантиметрів.  Тому більшість рекомендує, якщо у вас ванна 175 см, брати ванну 180 см. Звичайно відразу виникає питання, як же її тоді встановити? Все дуже просто. Берете перфоратор і  вибираємо лишнє на стіні що вам буде заважати для встановлення ванни. Щоб ванна встала на своє місце не полініться попрацювати перфоратором трішки більше ніж потрібно, щоб після підготовки нічого вам не мішало. Звичайно для такого встановлення ванни вам буде потрібен помічник. Але найбільшим плюсом являється те, що після встановлення ванни таким способом, ви позбавитесь зайвих щілин та підтікань води під ванну.

Ховаємо щілину між ванною та стінкою?

Якщо встановлюється ванна, яка має непідходящий розмір, то з порад майстрів є кілька способів закрити щілину між ванною та стіною.

Закриваємо дуже великі щілини.

Ванна та стінаРобимо конструкцію опалубки і після чого заливаємо щілину розчином, після застигання розчину покриваємо щілину кахлем. Такий метод застосовують якщо щілина доволі таки велика, від 5 см та більша.

Закриваємо великі щілини.

Якщо після встановлення ванни щілина має приблизно 10 мм, то це можна назвати і не щілина. При присутності такої щілини можна замастити затіркою для плитки, або герметиком, для цього найкраще підійде герметик силіконовий білого кольору. Також в такий зазор можна наклеїти внутрішній кут для керамічної плитки. Вигляд звичайно прекрасний, і сам кутик буде там дуже гармонійно дивитись. Кутик клеїться за допомогою силікону, та не забудьте на кутах ванни підрізати кутик під кутом 45 градусів.

Спеціальні кутики для заклеювання щілин між ванною та стіною.

Ванна та стінаСьогодні на ринку присутні самоклеючі кутики спеціально для заклейки щілин між ванною та стіною. Такими кутиками можна закрити щілини товщиною 1- 3 см. Що правда такі кутики вигляд мають не дуже гармонійний, але якщо вибрати такі кутики відповідного кольору керамічної плитки то можна їх вписати в інтер’єр. Перед наклейкою таких кутиків, необхідно поверхню де будуть вони встановленні кутики, вичистити від бруду та висушити.

Як би ви не закривали щілину між ванною та керамічною плиткою, яка вистелена на стіні, пам’ятайте, що таке з’єднання повинно бути естетичним та надійним. І будьте акуратні при використанні силікону, бо деякі його види погано відчистити від поверхні ванни  та керамічної плитки.

На цьому, всі поради, які ми можемо вам запропонувати, вичерпались. Надіємось що ця стаття про закривання щілин вам допоможе у власній оселі.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 20 травень 2011
Переглядів: 6959
Додаткова інформація по посиланню: http://leostyle.com.ua/articles.php

comments powered by Disqus