Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Сантехнічні роботи

Професія сантехнік у нас асоціюється, як правило, з непотрібного вигляду людиною, готового за пляшку зробити "все під ключ". Такі асоціації у нас склалися завдяки багаторічному ігноруванню культури виробництва і відсовуванню на другий план потреб людей. Насправді професія сантехнік є в будівництві не останньою по значущості.

Небагато знають, але існують спеціальні вищі учбові заклади по навчанню даної професії. Круг завдань, який вирішують ці Вузи, звичайно значно ширше, ніж ті проблеми, які виникають при ремонті і обробці приміщень. Роботу на об'єкті сантехнік, як правило, починає першим і закінчує останнім.

Починається все з демонтажу старого устаткування. Якщо це старий будинок, то велика вірогідність, що прорве яку-небудь трубу або зірве кран, тому треба бути украй уважним при виробництві демонтажу устаткування. У нових будинках цей процес простіший, як правило, демонтувати нічого, оскільки ніякого устаткування не немає. Потім проводиться заміна радіаторів опалювання. Наступного разу сантехніки приходять на об'єкт після зведення і обштукатурювання перегородок в санвузлах. Проводиться монтаж труб водопроводу і каналізації, всі ці труби вмонтовуються в стінах. До цього моменту на об'єкті повинні бути повні монтажні креслення на встановлюване устаткування, наявність кріпильних монтажних рам на вбудовувану сантехніку, полотенцесушитель.

 Наступний етап - це установка сантехнічного устаткування, робота проводиться перед фінішним лакуванням паркету. Найпоширеніший матеріал для водопроводу - це металопластик. Він зручний при монтажі, не вимагає зварювання, немає відкладення нальоту на стінках труб. Фирма виробник дає гарантію на ці труби 80 років експлуатації, але, на жаль, немає ніякої статистики на цей матеріал, оскільки він досить новий. Також використовуються мідні труби, які за характеристиками схожі на металопластик, але має статистику по експлуатації. 

Вартість мідних труб і що комплектують до них, приблизно у 1,5 разу вище, ніж на металопластик. Каналізація прокладається трубами ПВХ.

Сантехнічні роботи на об'єкті є одними з найдорожчих, оскільки ці роботи відносяться до розряду прихованих і ціна помилки дуже велика. Дуже часто Замовник наполягає на "неправильному" розставлянні сантехнічних приладів на догоду дизайну приміщення або небажанню споглядати унітаз при вході в санвузол, хоча це приміщення є ізольованим і його не можна розглядати, як відкрито або як частина якого-небудь приміщення. Через це доведеться споруджувати різні подіуми, насоси та ін.

хитрість, щоб не порушувати законів фізики і, щоб вода з унітазу йшла в основний стояк каналізації, а не в біде, яке через дизайнерських рішенні знаходиться нижче за унітаз і ближчим до основного стояка каналізації. Іноді варто подумати, що краще: нормальне функціонування сантехніки або суб'єктивний погляд на дизайн санвузла. Дуже часто при неправильному розставлянні сантехніки і дуже великих трасах каналізаційних труб, відбувається засор цих труб, які при такому компонуванні дуже проблематично прочистити. 

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 13 серпень 2010
Переглядів: 4813

comments powered by Disqus