Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Sant Agostino

Light

Light

Серія керамічної плитки Light від італійського виробника Sant Agostino. Різноманітність форматів, обробка поверхності плитки та елегантність, великий вибір кольору випромінює позитивні енергію, фантастичні та оригінальні декори, а також приємна на дотик текстура - ці всі фактори роблять керамічну плитку Sant Agostino Light ідеальним матеріалом для облицювання всіх приміщень в будівлі. В колекції зустрічається широка кольорова гама від натуральних кольорів до насичених.

Новинки

Керамічна плитка Sant Agostino

Головною перевагою італійської компанії Sant Agostino, заснованої в 1964 році, є високий технологічний рівень виробництва керамічної плитки. На постійній основі працюють експериментальні і дослідницькі лабораторії, системи по контролю якості і сортувальні системи повністю автоматизовані. Міжнародна популярність плитки Sant Agostino також завойована завдяки оригінальним дизайнерським розробкам. Новітні колекції кераміки Sant Agostino ламають звичні стереотипи про стиль і дизайн плитки. Враховуючи останні модні тенденції, дизайнери віртуозно обіграють класичні прийоми в оформленні кераміки. У Sant Agostino широко застосовується лазерне гравіювання виробів, забезпечуючи ідеальні чіткі лінії.
   На сьогодні продукція Sant Agostino відома в усе Європі і далеко за її межами, за увесь свій довгий і плідний період існування компанія збільшила виробництво кераміки з 300 кв. м до 20000 кв. м в день.
   Сфера застосування кераміки Sant Agostino дуже широка, з її допомогою ви зможете як забезпечити якісною обробкою як вишуканий інтер'єр свого будинку, так і зовнішнє облицювання будь-якої виробничої будови.