Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
15.12.2016

Монтаж стеклянного ограждения на лестничных маршах

Стеклянные ограждения лестничного марша смотрятся очень стильно и завораживающе. Такие ограждения из стекла придают больше пространства помещению, а сама лестница становится красивым элементом интерьера.

07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Sant Agostino

Light

Light

Серія керамічної плитки Light від італійського виробника Sant Agostino. Різноманітність форматів, обробка поверхності плитки та елегантність, великий вибір кольору випромінює позитивні енергію, фантастичні та оригінальні декори, а також приємна на дотик текстура - ці всі фактори роблять керамічну плитку Sant Agostino Light ідеальним матеріалом для облицювання всіх приміщень в будівлі. В колекції зустрічається широка кольорова гама від натуральних кольорів до насичених.

Новинки

Керамічна плитка Sant Agostino

Головною перевагою італійської компанії Sant Agostino, заснованої в 1964 році, є високий технологічний рівень виробництва керамічної плитки. На постійній основі працюють експериментальні і дослідницькі лабораторії, системи по контролю якості і сортувальні системи повністю автоматизовані. Міжнародна популярність плитки Sant Agostino також завойована завдяки оригінальним дизайнерським розробкам. Новітні колекції кераміки Sant Agostino ламають звичні стереотипи про стиль і дизайн плитки. Враховуючи останні модні тенденції, дизайнери віртуозно обіграють класичні прийоми в оформленні кераміки. У Sant Agostino широко застосовується лазерне гравіювання виробів, забезпечуючи ідеальні чіткі лінії.
   На сьогодні продукція Sant Agostino відома в усе Європі і далеко за її межами, за увесь свій довгий і плідний період існування компанія збільшила виробництво кераміки з 300 кв. м до 20000 кв. м в день.
   Сфера застосування кераміки Sant Agostino дуже широка, з її допомогою ви зможете як забезпечити якісною обробкою як вишуканий інтер'єр свого будинку, так і зовнішнє облицювання будь-якої виробничої будови.