Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Рушникосушки: види та особливості вибору.

Рушникосушка Terma Dexter 860 * 500Як відомо, рушникосушка у ванній кімнаті являється неповторним та незамінним прибором. Виконані якісно рушникосушки відчутно понижують вологу, що зменшує в свою чергу імовірність появи плісняви. При чому, виробники пропонують нам безліч моделей та великий асортимент з різноманітним дизайном, що дає можливість вибрати рушникосушку саме ту, яка підходить саме нам.

Види рушникосушок.

В умовах теперішнього сучасного ринку виробники пропонують нам на вибір рушникосушки таких видів: електричні, водяні та комбіновані.

Найбільш великою популярністю користуються водяні рушникосушки. Вони підключаються до стояка, або до системи гарячого водопостачання.  Але для них існує ряд мінусів у використанні.  Першим мінусом такої рушник осушки являється – постійна присутність гарячої води або опалення. Більш того коли вода в системі відсутня, внутрішні стінки рушникосушки піддаються впливу корозії, а також і під час прибування води в системі, оскільки вода насичена киснем. Таким чином водяні рушникосушки  піддаються значним навантаженням.

Електронні рушникосушки, на відміну від водяних, працюють за допомогою електрики. Такі приладі здебільшого встановлюють в таких домах де складно, або нема можливості встановити водяну рушник осушку. Така рушник осушка добра тільки тому, що її можна встановити в любій точці ванної кімнати. Також на таких виробах є можливість регулювати тепловіддачу.

Радіатор стінка Terma Angus 1140 * 360Комбіновані рушникосушки поєднують в собі всі особливості водяних та електронних рушникосушок, але і по ціні вони будуть значно дорожчими. Такі прилади зимою використовують воду з опалення, а літом,  використовують тепло нагрівач електричний.

До вибору якісної рушникосушки слід підійти із всією відповідальністю. При вивченні асортименту обов’язково зверніть увагу не матеріал, з якого виготовлена рушник осушка. Продукція виготовлена із нержавіючої сталі більш довговічні та довше зберігають приємний зовнішній вигляд, який при необхідності покращить просте полірування. Рушникосушка із чорної сталі та сплавів латуні прослужить  вам не багато, тому і ціни на такі рушникосушки значно менші.

Рушникосушка THUN 100 х 50Вибираючи між вітчизняними та закордонними виробниками також слід пам’ятати про те що імпортні вироби не призначені для наших умов, але мають вишуканий дизайн. Вироби вітчизняного виробництва виготовляються здебільшого по стандартам, тому замінити старий виріб на новий не складе великого клопоту.

Також слід добре вивчити супутню документацію, в комплект якої має входити паспорт на виріб та гарантійний талон з контактами компанії виробника, та технічними даними виробу.

Рушникосушка повинна мати при собі гігієнічний сертифікат, де міститься інформація про матеріал з якого виготовлено виріб.

При зовнішньому огляді виробу подивіться щоб він не мав подряпин,  а внутрішня частина була без дій корозії.

Використовуючи ці прості рекомендації, Ви без проблем виберете рушникосушку яка буде відповідати всім стандартам якості та прослужить Вам довгі роки.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 27 січень 2012
Переглядів: 13136

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: