Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Решітка Visign SR1 матова

Інформація
Продукт ID:10773
Код товару:4965.31
Виробник:Viega
Товар був доданий в наш каталог понеділок, 29 квітень 2013
Доставка +доставка
Ціна товару
80.00
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Супутні
  • Відгуки

Декоративна решітка Visign SR1 для душового каналу Viega Advantix Vario. Розмір декоративної решітки від 30 до 120 см.

Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Звернете увагу на наступні товари:

Ваш голос зараховано!

Viega Advantix Vario

320.00
+доставка
Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:105

Viega

Viega

У сучасному світі однієї з провідних фірм по виробництву водозливної арматури являється німецька компанія Viega. Завдяки високим технічним характеристикам устаткування і надійності в його експлуатації фірма Viega відмінно зарекомендувала себе в багатьох країнах. Протягом багатьох десятиліть компанія Viega пропонує своїм клієнтам революційні технології в області дизайнерської сантехніки і ексклюзивних аксесуарів. Історія створення компанії Viega бере свій початок в кінці 19 століття. Компанія Viega виникла як невелике підприємство по виробництву мідної арматури. З часом обсяг виробництва Viega збільшувався, і незабаром невелика сімейна фірма перетворилася на досить велику фабрику. Ексклюзивна сантехніка і постійний пошук нових оригінальних рішень в технології виготовлення принесли фірмі світову славу.

Німецька елітна сантехніка Viega : аксесуари

Сьогодні на підприємстві Viega працює понад 2800 чоловік по всьому світу, які задіяні у виробництві і експорті різної продукції. Передусім, це водовідвідна каналізаційна арматура (клапани, сифони, трапи), системи поліетиленових труб для опалювання і водопостачання, різні пресс-фитинги для різьбового з'єднання з різних металів і багато що інше. Значну частину у виробництві займають мідні з'єднання і деталі. Мідні труби мають велику перевагу перед виробами з інших металів. Передусім, мідь має високу теплопровідність і має невеликий тепловий коефіцієнт лінійного розширення, що особливо важливо для труб гарячого водопостачання. Окрім цього, мідна труба має значні бактерицидні властивості, а з'єднання труб непроникні для різних газів. Компанії Viega використовує у виробництві тільки високоякісну сировину. Німецька фірма Viega міцно утримує свої позиції в такому сегменті ринку, як елітна сантехніка. Асортимент продукції компанії Viega має понад десять тисяч виробів. Труби будь-яких діаметрів і форм, різні типи фітингу (пресс-фитинги, фітинг під пайку, різьбовий фітинг), каналізаційні клапани і сифони - ось далеко не повний перелік товарів, що випускаються. Використовуючи різні оригінальні рішення в області оформлення, виходить відмінна дизайнерська сантехніка - Viega. Завдяки нескладному монтажу і високій надійності виробів компанія Viega визнана однією з кращих в більшості країн світу.