Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Remer - італійські змішувачі та душові системи

Італійські змішувачі та душі Remer

Італійська фабрика Remer виготовляє якісні змішувачі та душові системи для ванної кімнати та кухні. Серед змішувачів та душових систем можна знайти різноманітні вироби, як по дизайну так і по ціні.

Ремер Рубінеттеріе - головна компанія, заснована в 1965 році в Мілані. Діючи на національному і міжнародному ринку вже 45 років, компанія Ремер постійно змінюється і розвивається, то ж відбувається і з її корпоративною філософією.

Цілі, досягнуті компанією за рахунок досягнення повної автономності її виробничих циклів, ставлять її в один ряд з кращими світовими виробниками галузі.

Наш машинний парк оснащений найсучаснішим устаткуванням, а повна автоматизація і застосування роботизованих верстатів зумовили високий рівень якості продукції.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 12 березень 2013
Переглядів: 2210

comments powered by Disqus