Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Ravak 2013 - зміна цін на продукцію

Кожного року чеський виробник сантехніки та меблів випускаю новий прайс на свою продукцію. В прайсі здебільшого оновлення торкаються підняття цін на продукцію. Загалом ціни на продукцію від чеського виробника Равак підіймаються у межах 1-5%.

Тому ціни що зараз представлені у нас на сайті будуть змінені у відповідності із новим прайсом.

Також нагадаю вам що у новому прайсі равака відмічені також позиції що будуть продаватись тільки у великих супермаркетах. У роздрібну мережу магазинів вони поставлятись не будуть. До таких ванн відійшли ванни: Asymmetric, Gentiana. Також і душові кабінки потрапили до списків ексклюзиву великих супермаркетів, серед таких є шестиелементний душовий куток SKKP6 та 4-елементний душовий куток SKCP4.

Тому при виборі сантехніки Ravak у нашому інтернет магазині слід уточнювати ціну.

Також не забуваємо що у нас на сайті ви завжди зможете отримати знижку на продукцію Равак 10%.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 11 березень 2013
Переглядів: 2229

comments powered by Disqus