Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Раковина для ванної - це красиво та зручно.

Умывальник Meridian - N ROCA 65 x 46Звичні раковини для ванної, з кріпленням до стіни і, що стирчать під нею трубами і сифоном, пішли в минуле. Така конструкція у сучасній ванній кімнаті буде виглядати недоречно і безглуздо, особливо на тлі євроремонту.

У сучасних квартирах, в більшості випадків встановлені "тюльпани", перші прилади такого типу дійсно нагадували зовнішнім виглядом квітка. Зараз тюльпанами називають практично всі раковини стоять на тумбі, що закриває трубопровідні комунікації. Подібні прилади випускають всі виробники сантехніки, як у нас в країні, так і за кордоном.

Раковини з напівп'єдесталом відкриті з боку стіни, у них немає задньої стінки і вони вимагають точного підключення до каналізації, так як сифон повністю закривається напівп'єдесталом.

Умывальник настенный Roca Gap 55 x 47Нове віяння в облаштуванні ванної кімнати - вбудовувані раковини. Часто вони поставляються разом з дзеркалами і отримали влучну назву - "мій-додир". Вони вбудовуються в тумбу або стіл, які відбуваються водостійкими панелями на самий різний смак. При виготовленні стільниць використовується литий мармур (крихта мармуру або граніту пресована при високій температурі полімерними сполучними), від якості якого сильно залежить ціна виробу.

Самі раковини виготовляють з традиційних матеріалів (фарфор і фаянс). Сучасна технологія виробництва дозволяє виготовити раковини з заданими властивостями. Спеціальні добавки роблять поверхню раковини стійкою до подряпин і іржі, дозволяють добитися абсолютно гладкій поверхні, краплі води, за якою скочуються вниз. У таких приладів високі гігієнічні та екологічні властивості. Майже всі раковини оснащені власною системою переливу, вода стікає по отвору у верхній частині раковини і повинні комплектуватися оригінальними сифонами.

Єдиних стандартів на виготовлення раковин не існує, тому при виборі слід враховувати не тільки функціональність сантехнічного приладу, але і звернути увагу на розмір і колір виробу. Вибір завжди за покупцем.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 17 липень 2012
Переглядів: 4240

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: