Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Radaway

Almatea

Almatea

Кабіни Almatea створювалися згідно з актуальними ринковими трендами і з думкою про клієнтів цінуючу простоту і благородство форм. Легкість конструкції вдалося отримати завдяки з'єднанню великих листів скла і хромованих петель. Вхід в кабіну широкий і зручний. Петлі оснащені підйомним механізмом. Конструкція завісів і пристенных профілів дозволяють легко тримати кабіну в чистоті. Скло має в стандарті покриття Easy Clean, яке запобігає осадженню каменю і інших забруднень на склі.  Герметичність кабіни забезпечують магнітні ущільнювачі на дверях і еластичні ущільнювачі між дверима і нерухомими частинами кабіни. Особливу увагу варто звернути на висоту кабіни - 1950мм. Завдяки цьому кабіни добре дивляться на низьких піддонах.

Carena

Carena

Carena це серія кабін з дверима що відкриваються у всередину кабіни. Двері підвішені на петлях з підйомним механізмом. До складу серії входять: прямокутна кабіна KDJ, одностулкові двері DWJ, двері DWB складаються в системі "bi-fold", шторки на ванну одностулкової і двостулкової. Скло в усіх кабінах йде з покриттям Easy Clean, яке сприяє триманню кабіни в чистоті. Кабіни в цій серії доступні в двох варіантах стекол : прозорому і коричневому.

Classic

Classic

Серія Classic це кабіни економ класу. До складу цієї серії входять три моделі кабін : напівкруглі заввишки 1700мм для монтажу на глибоких піддонах, напівкруглі і квадратні заввишки 1850мм. Це надійний продукт який легко тримати в чистоті. Пристенные профілю дозволяють нівелювати нерівності стін до 20мм з кажной боку. У кабінах використовуються міцні поодинокі підшипникові роликию В кабінах використовується розжарене скло. У прямих стеклах завтовшки 5мм, в гнутих 4мм. Доступні кольори скла : прозоре, сатинато, коричневе, графітове і фабрик.

Espera

Espera

Серія душових кабінок Radaway Espera - це нова серія продуктів від польского виробника. Серія характерна відрізняє від інших твсте скло, а скло у даній серії кабінок має товщину аж 8мм.

Загалом у серії предаставлені лише кілька варіантів виробів: прямокутна душова кабінка, душові двері із одними дверима та душові двері із подвійними дверима що сходяться посередині.

Серія також характерна і відкривагнням, в кабінках та дверях використовуються лише розсувні механізми, що в свою чергу буде економити простір ванної кімнати.

Fuenta

Fuenta

Серія душових кабін Фуента від польського виробника Радавей. Душові кабінки даної серії відносно новий продукт від даного виробника і в основному орієнтований на вибагливих людей що цінують легкість дизайну та відчуття простору.

В душових кабінках Radaway Fuenta використовується менше профілю та досить дизайнерська фурнітура у прикладі ручок та завіс із дотиском.

Душові кабінки серії Radaway Fuenta виготовляються різноманітних форм: півкругла душова кабінка із подвійними дверима, півкругла душова кабінка із одинарними дверима, овально кабінка до прямої стіни, прямокутна кабінка із подвійними дверима, прямокутна душова кабінка із входом по більшій стороні.

Усі кабінки серії Radaway Fuenta виготовляються із каленого скла товщиною 6 мм, та із покриттям легкої очистки.

Modo

Modo

Серія кабін типу "Вільний вхід" (Walk - In), тобто великі листи каленого скла без дверей з просторим входом. У серію входять три моделі. Modo I це великий лист скла завтовшки 8мм, який тримається на двох стабілізаторах прикріплених до стіни і двох утримувачах розміщених на піддоні або підлозі. Modo II складається із скла прикріпленого збоку до стіни за допомогою профілю і одного стабілізатора. Modo III це комбінація двох стікляних панелей створює прямокутну кабіну з просторим входом. З боків стекло кріпитися до стін за допомогою профілів. Додатково конструкція кабіни укріплена верхніми стабілізаторами. Варто звернути увагу на частину стабілізатора, що обертається. Це дозволяє на монтаж кабіни якщо скло не коштує парралельно до протилежної стіни.

Premium

Premium

Серія Premium  характеризується класичними формами, функціональністю і естетикою технічних рішень. До складу серії входять напівкруглі кабіни заввишки 1700мм передбачені для монтажу на глибоких піддонах і стандартні 1900мм. У кабінах використовуються подвійні підшипникові ролики які забезпечують тиху і надійну роботу. Двері кабіни пожно расфиксировать для чищення кабіни. Пристенные профілю дозволяють на нивеляцию нерівності стіни до 20мм з кожного боку.   Доступні кольори скла : прозоре, сатинато, коричневе, графітове і фабрик.

Premium Plus

Premium Plus

Серія Premium Plus характеризується класичними формами, функціональністю і естетикою технічних рішень. До складу серії входить 4 типи кабін : напівкруглі, напівкруглі тип В, квадратні, ассиметрические напівкруглі. У кабінах використовуються подвійні підшипникові ролики які забезпечують тиху і надійну роботу. Двері кабіни пожно расфиксировать для чищення кабіни. Пристенные профілю дозволяють на нивеляцию нерівності стіни до 20мм з кожного боку. У кабінах використовується розжарене скло завтовшки 5мм з покриттям Easy Clean. Доступні кольори скла : прозоре, сатинато, коричневе, графітове і фабрик.

Torrenta

Torrenta

Серія кабін Torrenta  запроектована з думкою про клієнтів ценащих класику і простоту форм. Легкість конструкції вдалося отримати завдяки з'єднанню великих листів скла і хромованих петель. Вхід в кабіну широкий і зручний. Петлі оснащені підйомним механізмом. Конструкція завісів і пристенных профілів дозволяють легко тримати кабіну в чистоті. Скло має в стандарті покриття Easy Clean, яке запобігає осадженню каменю і інших забруднень на склі.  Герметичність кабіни забезпечують магнітні ущільнювачі на дверях і еластичні ущільнювачі між дверима і нерухомими частинами кабіни. До складу серії входять: шторки на ванну і п'ять моделей кабін, напівкругла я поодинокими дверима, напівкругла з подвійними дверима, прямокутна з поодинокими дверима, квадратна з подвійними дверима і двері в нішу. Напівкруглі кабіни доступні в прозорому і графітовому склі, прямокутні і двері в нішу доступні в прозорому, графітовому і каррэ.

Аксесуари

Аксесуари

Польський виробник Radaway виготовляє скляні душові кабінки різноманітних форм та конфігурацій, але як відомо що ні одна душові кабінка чи піддон не буде нормально функціонувати без доброго свідводу стічної води. Тому як і всі виробники відповідної галузі виготовляють серію аксесуарів для комплектації душових кабінок та душових піддонів.

Душові піддони

Душові піддони

Душові піддони Radaway виготовлені із санітарного акрилу, та комплектуються ніжками для монтування піддону. Різноманітніть форм піддонів для різноманітних душових кабінок власного та іншого виробництва. Душові піддони виготовляються кількох типів та з кількох матеріалів. Левову частку продукції займають акрилові піддони. Вони не дорогі в ціні та досить практичні у застосуванні.

Новинки

Душові кабінки та душові піддони польського виробництва Radaway

Душові кабінки, душові кабінки без дверей, душові піддони, шторки для ванної кімнати Radaway. Польський виробник душових виробів відомий на ринку, як якісний виробник вищеперелічених продуктів. В основному Radaway виготовляє душові кабінки та інші душові засоби із скла, і у асортименті немає пластикового скла. В основному душові кабінки Radaway відомі на ринку як якісні вироби польського виробника.