Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Поповнення галереї дизайнів новими рішеннями

Галерея ЛеостильВже давно із нашої галереї не було нових повідомлень. Ось і вирішив розказати вам що нового відбувалось у створенні нових дизайнів та новинки відтворення інтер'єру ванної кімнати за допомогою дизайнерів та і самих покупців відвідувачів нашого сайту. За час остонього виходу новин із галереї змінилось багато керамічної плитки, дещо відійшло. Багато фабрик почали виготовляти нові колекції керамічної плитки.

Взяти до прикладу польску фабрику Тубадзін, котра за останній рік досягла багато чого унікального. Була випущенна керамічна плитка під торговою маркою Доміно, ну скажемо торгова марка не нова, але у цьому році у ній відбулися значні зміни. Нагадаємо що торгова марка Доміно - це виробник керамічної плитки невеликих форматів, так скажемо бюджетної плитки від польського виробника Тубадзін.

Зараж напевне хто мав стпарву із кераміною плиткою знають цю торгову марку, яка заслужила свою повагу у колі покупців своєю відмінною якістю продукції.

Скори в нашій галереї ви побачите два дизайни ванної кімнати за допомогою кераміної плитки цієї торгової марки.

Нові поступлення також стосуються і іншого польского виробника, який не такий вже і польський - це звичайно Опочно. Плитка під цією маркою виготовляється на українських фабриках, і на наш ринок поступає керамічна плитка тільки вітчизняного виробництва.

До вашої уваги кілька фотографій із дизайном цією плиткою.

 

Ванна Opoczno Zebrano

Ванна Opoczno Zebrano

 

Ванна Opoczno Zebrano

Ванна опочно Зебрано

Також серед нових витворів можна відмітити дизайн ванної кімнати мансардного типу. Уванній кімнаті було використано керамічну плитку Тубадзін Навона. Плитка унікальна своїм світлим кольором та великим форматом, і також слід відмітити що плитка виготовляється ратифікованого формату. Така плитка укладається безшовним методом.

Також до вашої уваги кільки малюнків і з цієї роботи.

 

Ванна Tubadzin Navona

Ванна Tubadzin Navona

Ванна Tubadzin Navona

Ванна Tubadzin Navona

Також ще один дазайн ванної кімнати який би хотів відмітити, Ванна Rako Wenge.

 

Ванна Rako Wenge

Ванна Rako Wenge

Ванна Rako Wenge

Чеська керамічна плитка Рако відома на теренах Європи вже більше стіліття. І на сьогоднішній день марка тримає свою плаку найвищої якості. Виробник керамічної плитки із такою історією вже може похизуватись великими досягненнями попередніх поколінь, котрі і досі тішать око відвідувачів будівель минулого століття. Як і тоді так і сьогодні чеський виробник керамічної плитки слідкує за високою якістю продукції та і не відстає крокувати вперед із плином сучасності.

Переглядайте нашу галерею дизайнів щоб бачити і нові наші роботи, будемо раді якщо вам щось припаде до душі

Додаткова інформація
Дата: четвер, 13 вересень 2012
Переглядів: 10533

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: