Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Осіння акція від Vagnerplast

Представництво чеської компанії Vagnerplast та Леостиль започатковує осінню акцію на акрилові ванни та лицеві панелі до них. В акції приймають участь всі акрилові ванни, при купівлі яких ви отримуєте в подарунок ніжки для ванни, відповідно при потребі лицевої панелі, кріплення панелі в подарунок.

Вагнерпласт Акція

Нагадаємо, що чеська компанія Вагнерпласт утворилася не так вже і давно у 1992 році. Перша акрилова ванна появилась на світ у 1993 році. З цього і почалась доба акрилових ван від Вагнерпласт.

На початках своєї діяльності випускалось 5 видів акрилових ванн, які швидко заявоювали популярність серед покупців. А також у 1993 році, за бажанням клієнта у ванну був вмонтований гідромасаж, так всіт побачила перша гідромасажна ванна від Вагнерпласт.

У 2001 році чеську компанію Vagnerplast частвово купив концерн Villeroy & Boch AG. Після деякого часу під управлінням Villeroy & Boch AG продукція Vagnerplast почала випускатися під торговою маркою Gustavsberg, що в свою чергу вводило в оману споживача і про продукцію з часом стали забувати.

Під час фінансової кризи Villeroy & Boch AG продала свої східно та центральноєвропейські  філіали. І лише після чого торгова марка Vagnerplast змогла повернутись на ринок під власним ім'ям та під керівництвом свого творця - інженера Боривоє Вагнера.

Додаткова інформація
Дата: середа, 04 вересень 2013
Переглядів: 8312

comments powered by Disqus