Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

07.10.2016

Деревянные двери отличного качества от профессионалов

Заказать качественные двери из массива можно в компании «Бережа», более подробную информацию о которой вы можете найти на сайте http://berezha.com.ua. Здесь вас всегда ждет большой выбор качественных дверных конструкций.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Olimpia

Nicole

Nicole

Серія сантехнічної кераміки Olimpia Nicole. Серія виконана у доволі сучасноми стилі та припаде до ока шанувальникамм простоти та надійності.

В серії кераміки присутні унітази, біде та умивальники. Завдяки свому простому дизайну сантехніка Olimpia Nicole стала доволі популярною на теренах ринку керамічної сантехніки.

Серія Olimpia Nicole має овальні та круглі форми і дуже нагадує вже відомих брендів Італії та Іспанії. Загалом кераміка Olimpia Nicole доволі добре зарекомендувала себе якістю, а завдяки свому компактному унітазу, який щільно пристає до стінки то ще і з практичної точки зору.

Новинки

Керамічна сантехніка Olimpia

Італійський виробник елітної сантехніки Olimpia представлена на ринку вже досить довго. Своє виробництво кераміки вона почала ще у 1979 році. Але авдяки високій якості продукції за досить невеликий термін досягла популярності на європейському ринку.

Зараз італійська фабрика Olimpia виготовляє сантехнічну кераміку у декількох дизайнерських напрямках. Італійська сантехніка Olimpia нринку представлена із такими виробами: компактні унітази, підвісні унітази, пристінні та підвісні біде, а також Olimpia має великий вибір різноманітних умивальників.

На ринку України італійська сантехніка Olimpia представлена багатьма колекціями. Загалом популярнітсю користуються колекції класичного стилю та невимушених направленостей.