Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
15.12.2016

Монтаж стеклянного ограждения на лестничных маршах

Стеклянные ограждения лестничного марша смотрятся очень стильно и завораживающе. Такие ограждения из стекла придают больше пространства помещению, а сама лестница становится красивым элементом интерьера.

07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Olimpia

Nicole

Nicole

Серія сантехнічної кераміки Olimpia Nicole. Серія виконана у доволі сучасноми стилі та припаде до ока шанувальникамм простоти та надійності.

В серії кераміки присутні унітази, біде та умивальники. Завдяки свому простому дизайну сантехніка Olimpia Nicole стала доволі популярною на теренах ринку керамічної сантехніки.

Серія Olimpia Nicole має овальні та круглі форми і дуже нагадує вже відомих брендів Італії та Іспанії. Загалом кераміка Olimpia Nicole доволі добре зарекомендувала себе якістю, а завдяки свому компактному унітазу, який щільно пристає до стінки то ще і з практичної точки зору.

Новинки

Керамічна сантехніка Olimpia

Італійський виробник елітної сантехніки Olimpia представлена на ринку вже досить довго. Своє виробництво кераміки вона почала ще у 1979 році. Але авдяки високій якості продукції за досить невеликий термін досягла популярності на європейському ринку.

Зараз італійська фабрика Olimpia виготовляє сантехнічну кераміку у декількох дизайнерських напрямках. Італійська сантехніка Olimpia нринку представлена із такими виробами: компактні унітази, підвісні унітази, пристінні та підвісні біде, а також Olimpia має великий вибір різноманітних умивальників.

На ринку України італійська сантехніка Olimpia представлена багатьма колекціями. Загалом популярнітсю користуються колекції класичного стилю та невимушених направленостей.