Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Огляд польських душових кабінок Radaway

Перша серія душових кабін що потрапляє на очі, це серія -

Walk-in MODO.

Radaway Walk-in MODO

Серія душових кабін типу - вільний вхід. Тобто вся душова кабінка складаються із скляних панелей що вільно розміщенні та із просторим входом. В серії присутні три моделі кабінок.

Перша серія називається Modo I. Вона являє собою великий лист закаленого скла із двома стабілізаторами розміщеними вгорі душової кабінки, та двома тримачами що розміщуються внизу, на підлозі чи піддоні.

Modo II - являє собою одну стінку із каленого скла. Кріпиться стінка за допомогою стабілізатора, та профілю що кріпиться до стінки.

Modo III - набір із двох стінок що складають прямокутну кабінку із просторим входом. До стіни скло кріпиться за допомогою профілів. Додатково конструкція душової кабіни кріпитьс верхнім стабілізатором. Слід відмітити що стабілізатор рухомий, це спеціально зроблено для того щоб розмістити панелі можливо було не паралельно. Тобто кабінка складається не під прямии кутом.

 

Наступна серія душових кабінок - це серія Carena.

Душові кабінки Radaway Carena

Carena - серія душових кабін від послького виробника із дверима що відкриваються у середину душової кабінки. Двері підвішані на петлях із підіймаючим механізмом. В серї можна знайти такі продукти: прямокутну душові кабіну KDJ, одностворчаті двері DWJ, двері DWB що складаються гармошкою всередину, а також односекційні та двосекційні шторки для душу.

Скло у всіх виробах із покриттям Easy Clean, що допомоагає підтримувати кабінку у чистоті. Кабінки черіїх виготовляються у двох варіантах скла: прозоре та коричневе.

 

Кабінки Radaway Eos

Душові кабінки Radaway Eos

Eos - це серія душових кабінок та душових шторок, котру можна використовувати як у маленьких так і у великих приміщеннчях. В серії використано скло товщиною 6 мм. Завдяки вирористанню профільної системи петель, із механізмом підйому, двері можливо відкривати у двох напрямках, завдяки чому виходить просторий зручний вхід. Задвяки тому що двері душової кабінки можна відчиняти всередину, її можна встановлювати навіть в самих менших ванних кімнатах, бо на відкривання дверей не потрібно додаткового простору.

Система профілів дозволяє приховати нерівності стін до 10 мм з кожної сторони. Герметичність душових кабін забезпечує система горизонтальних та вертикальних ущільнювачів а також спеціальний профіль порога із тримачами що відводять воду в середину кабінки.

В серії ви знайдете: різноманітні душові кабінки за формою, душові двері та шторки лдля ванни. Всі продукти серії Eos доступні в шклі: прозорому та інтіматос. Скло інтіматос - представляє собою мішане скло прозорого та сатинового. Сатинове покриття накриває середню зону панелі. Всі кабінки мають покриття скла Easy Clean.

 

Душові кабінки Radaway Almatea

Душові кабінки Radaway Almatea

Душові кабінки серії Almatea польський виробник створював згідно попиту ринку на душові кабінки. Завдяки свої простим формам та вишуканим дизайном. Прости форм польський виробник досяг завдяки поєднанню великих листів із хромованими петлями, котрі мають підіймаючий механізм. Вхід в душову кабінку широкий та зручний. Конструкція завісів та профілів, має таку форму яку легко прибирати, тому легше тримати кабінку в чистоті. Герметичність в душовій кабінці забезпечують магнітні ущільнювачі на дверях та еластичні ущільнювачі  між дверима та нерухомими стінками.

Серед всього переліченого слід відмітити висоту душової кабінки, 195 см. Завдяки чому кабінки серії Almatea монтуються на низькі душові піддони, або ж у кабінці встановлено душовий трап.

Душові кабінки Almatea виготовляються у склі прозорому та графітовому.

 

Серія душових Torrenta

Душові кабінки Radaway Torrenta

Серія душових кабінок Torrenta зпроектована для клієнтів із смаком класичного стилю та простих форм. Серія дечим схожа із серією Almatea, багато моделей схожі, але все ж серія доволі має свої особливості та різноманітні продукти.

Вхід у душові кабінки широкий та просторий. Петлі мають у соіб спеціальний підйомний механізм. Конструкція завіс та профілів не перешкоджає тримати кабінку у чистоті, немає різноманітних важкодоступних місць. Герметичність кабінки забезпечують магнітні ущільнювачі на дверях та еластичні між дверима та нерухомими стінками.

В серію входять 5 моделей душових кабін: півкругла із одинарними дверима, півкругла із подвійнимим дверима, прямокутна із одинарними дверима, квадратна із подвійнимим дверима, душові двері в нішу, а також на додаток до всього в серії присутні і шторки для ванни.

Півкруглі душові кабінки виготовляються із такого скла: прозоре та графітове. Прямокутні кабінки та душові двері доступні в склі: прозоре, графітове та каре.

 

Серія душових кабінок Treviso

Душові кабінки Radaway Treviso

Душові кабінки Radaway Treviso - відмінне рішення для сучасних ванних кімнат. Душові двері Treviso можна використовувати як двері в нішу та і як двері для душової кабінки котрі будуть поєднуватись із нерухомою стінкою. Також можна скомпанувати душову кабінку із дверей та двох бокових стінок.

Двері підвішані на підшипникових регульованих роликах. Знизу фіксуються за допомогою повзунків.

В цій серії душових кабінок використано скло товщинорю 5 мм із покриттям Easy Clean. Доступні кольори скла: прозоре, коричневе та фабрік.

 

Серія душових кабінок Premium Plus

Душові кабінки Radaway Premium Plus

Серія душових кабінок Radaway Premium Plus характеризуються класичними формами, фукнкціональністю та естетичним виглядом. В серії присутні чотири види душових кабін: півкруглі, півкруглі більш закругленого типу, квадратні, асиметричні напівкруглі.

В кабінках використовуються подвійні підшипникові ролики котрі забезпечують тиху та надійну роботу. Двері душової кабінки знімаються, що в свою чергу позначається на на зручності догляду за кабінкою. Пристінні профіля дозволяють порівняти стіну до 20 мм із кожної сторони. В кабінках використовується закалене скло товщиною 5мм із покриттям Easy Clean. Доступні кольори скла: прозоре, сатинове, коричневе, графітове та фабрік.

 

Душові кабінки Radaway Premium

Душові кабінки Radaway Premium

В серії присутні душові кабінки із практичними формами та естетичним виглядом. Душові Radaway Premium виготовляється двох видів: напівкругла та асиметрична напівкругла. Також слід відмітити що в серії присітні кабінки із висостою 170 та 190 см.

В кабінках використовуються подвійні роликові механізми на підшипниках, що робить кабінку безшумною. Для зручного прибирання кабінки можна при потребі зняти двері. За допомогою профілів душову кабінку можна змонтувати в приміщеннях іх непрямими стінами, похибка котрих не буде перевищувати 20 мм із кожної сторони. Кабінка доступні у такому склі: прозоре, сатинове, коричневе, графітове та фабрик.

 

Душові кабінки Radaway Classic

Душові кабінки Radaway Classic

Серія душових кабінок Radaway Classic - кабінки економ класу. В склад серії фходять кабінки: півкругла із висотою 170см для глиборких душових піддонів, півкругла душова кабінка висотою 185 см, квадратна душова кабінка. Пристінні профілі допомагають вирівняти нерівності стін на 20 мм.

В кабінках використовуються однопідшипникові ролики. Вироби виготовлені із каленого скла. В прямих панелях товщина скла 5 мм, у вигнутих 4 мм. Доступні кольори скла: прозоре, сатинове, коричневе, графітове та фабрік.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 09 жовтень 2012
Переглядів: 8723

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Душова кабіна Radaway Modo 3 170 x 80

  Душова кабінка складається з двох скляних панелей товщиною 8мм. Кабіна має один вхід. Висота душової кабіни 205 см. Призначена для монтажу, як на душовий піддон, так і на підготовлену поверхню.

  Ціна 620.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душова кабіна Radaway Modo 3 SW 140 x 80

  Душова кабінка складається з 3 скляних панелей товщиною 8мм. Кабіна має один вхід. Висота душової кабіни 205 см. Призначена для монтажу, як на душовий піддон, так і на підготовлену поверхню.

  Ціна 870.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково