Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Огляд акрилових ванн Тритон

Російська компанія Тритон існує на ринку акрилових ванн не так вже і давно, всього із 200 року вони займаються виготовленням такого продукту. Основним напрямком виробництва компанії Тритон є виготовлення акрилових ванн в котрих можна встановити гідромасажну систему. Ванни Тритон відмінно порадують вас вишуканими формами та неповторним дизайном. До того ж російський виробник Тритон завжди поновлює свій ряд акрилових ванн. Всі моделі акрилових ванн Тритон ви зможете переглянути на нашому сайті, і за допомогою зручного фільтра підібрати відповідну модель акрилової ванни Тритон. Всі ванни Тритон виготовляються із акрилового листа австрійського виробництва Senoplast. На свої вироби російський виробник дає гарантію 10 років.

Завдяки матеріалу, із якого виготоляють ванни, вони відрізняються міціністю, антибактеріальними властивостями, та стійкістю до зносу поверхні. Саме завдяки акрилу, із якого виготовлені ванни Тритон, поверхність не змінює свого забарвлення, тому у вашій ванні завжди буде яскрава свіжа сантехніка. Завдяки таким властивостям продукція Тритон буде вас радувати новим виглядом доволі дивгий час.

Ванни Тритон армовані за допомгою високостійким стіклопластиком, що виготовлений на основі рубленого волокна. Саме завдяко цьому армуванню ванна стає міцною та стійкою. А завдяки особливим вставним елементам стікі властивості ванни збільшуються ще більше. Щоб при дати ванна Тритон більшої стійкості вони встановлюються на металевий каркас, котрий розположений по всьому дну. Такі моделі ванн комлпетуються ариловими панелями, або обкладатися плиткою чи мозаїкою.

Ванни Тритон дуже легікі у експлуатації, вони відмінно поводять себе при викоритсанні миючих засобів, так як покриття ванни не піддається хімічним взаємодіям. Такі важливі моменти дуже беруться до уваги при виборі сантехніки в теперішній час. Продукція російського виробника Тритон відрізняється від аналогів високими показниками екологічності. У ваннах Титон викоритовуються лише екологічно чисті матеріали, та продукція виготовляється на сучасному технологічному обладнанні із використанням сучасних технологій виробництва.

Ванни Triton виготовлені в Росії  із якісного матеріалу та на сучасному обладнанні. В такому випадку із впевненістю можна заявити що, ванни Тритон - це висока гарантія якості. До того ж від конкурентів по виробництву акрилових ванн, російського виробника відрізняє невисока ціна на пропоновану продукцію. Тому і далі можна зазначити що, ванни Тритон - це відмінне співідношеня ціни та якості, а також поєднання цього всього із відмінним дизайном, котрий підійде всім охочим, кому впали до ока ванни акрилові від російського виробника.

Російський виробник для задоволення попиту ринку акрилових ванн виготовляє велику кількість різноманітних фор ванни. По основним формам ванни можна віднести до таких:

Прямокутні акрилові ванни Тритон.

Тут слід відмітити кілька популярних моделей:

Ванна Оскар 189*115

Ванна Тритон Оскар

 

Ванна Атлант 205*120

Ванна Тритон Атлант

 

Ванна Діана 170*75

Ванна Тритон Діана

 

Кутові акрилові ванни Тритон:

Популярна модель ванни - Ванна Троя 150*150

Ванна Тритон Троя

 

Ванна Лілія 150*150

Ванна Тритон Лілія

 

Ванна Вікторія 150*150

Ванна Тритон Вікторія

 

Асиметричні акрилові ванни Тритон

Ванна Респект 180*130

Ванна Тритон Респект

 

Ванна Ніколь 157*103

Ванна Тритон Ніколь

 

Ванна Скарлет 167*96

Ванна Тритон Скарлет

Чесно кажучи асиметричними ваннами Тритон не може дуже похизуватись, вибір асиметричних ванн у виробника Тритон не дежу вже і великий.

Усі ванни Тритон можуть комплектуватись гідромасажними системами Тритон. Гідромасажні ванни Тритон виготовляються на замовлення,орієнтовний час очікування замовлення 2-4 тижні.

Серед аксесуарів, що можуть доповнювати ванни Тритон, знайдете поліоретанові підголовники на присосках та поліоретанові ручки. Також по бажанню клієнта у ваннах можуть бути вмонтовані змішувачі врізні.

Підлоговник ТритонРучка Тритон

На кінець нагадаємо що, усі ванни Тритон виготовляються із антискільзким покриттям дна, тому вибираючи акрилову ванну від російського виробника, ви також піклуєтусь про безпеку у ванній кімнаті.

Додаткова інформація
Дата: середа, 19 грудень 2012
Переглядів: 5788

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: