Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Нові кабінки від Равака

Леостиль - елітна сантехніка та керамічна плиткаНа початку серпня було проведено оновлення продукції півкруглих душових кабін від чеського виробника Равак. Душові кабінки Равак виготовляються із вітражами з безпечного скла та політиролового скла. Покриття профілю має такі відтінки: білий, сатиновий, полірований алюміній та хром.

Півкруглі душові кабінки виготовлені із безпечного скла мають вітраж прозорий та із структурою що Равак назвав її ГРЕЙП. Також стінки та двері душової кабінки із пезпечного скла мають покриття Антикальк, що забезпечує відмінне стікання капель води по стінках душової кабінки, та навіть якщо ці капельки засохли, то завдяки цьому покриттю вони відмінно миються.

Душові кабінки півкруглої форми Равак виготовляє із розсувнимим та відкривними дверима. Розсувні двері в кабінці складаються із двох, або 4 елементів, котрі зсуваються по середині з боків.

Душові кабінки прямокутної форми від Равака будуть обновлені найближчим часом. Тут є свої нюанси, вони продаються окремими частинами. Як окремими? Окремо купуємо душові двері та окремо беремо бокову нерухому стінку. Але є і такі моделі продаються у зборі. З часом будуть додані і такі комплекти як прямокутна душова кабіна Равак, тобто душова стінка та душові двері разом. Звісно це все не так просто зробити, але ми будемо старатись щоб вибрати товар на нашому сайті вам було зручніше. Як ви вже бачили, додано фільтрування товару, ви без великих зусиль можете підібрати душову кабіну півкруглої форми по потрібних розмірах: висоті та розмірах піддону.

Що ж стосується самого сайту та функціоналу, то вже не загорами той час коли у нас появиться форум по сантехніці на якому, ви зможете задавати питання, а відповідні спеціалісти будуть на них відповідати. Будемо створювати так звану базу знань із вибору товару та відповідних виконавців роботи. Форум по керамічній плитці, будуть обговорюватись питання дизайну та комфорту.

Додаткова інформація
Дата: середа, 15 серпень 2012
Переглядів: 2256

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: