Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Нові ціни - Італійська плитка Ariostea

Італійська плитка Ariostea

Завдяки своїм високим досягненням у якості та іноваційним виробничим технологіям дозволили фабриці Ariostea досягнути великих успіхів на ринку керамічної плитки. Завдяки своїм унікальним технологіям виробництва, керамічна плитка виготовляється ітільки із мінеральної речовини. Доречі, на фабриці використовуються свої, запатентовані, технології виробництва. Завдяки чому вироби відрізняються від аналогів відмінною морозостійкістю, і відмінно стійкі до хімічних та атмосферних впливів.

Також на опускаючи планку якості Ariostea відмінно стежить і за дизайнерськими коливаннями навколишнього світу. Тому на виробах чато можна побачити імітацію натурального мармуру, різноманітного пориття порід каменю та дерева. Завдяки постійним вливанням капіталу у розробку якісних продуктів та дослідження нових продуктів, фабрика виготовляє нові якісні вироби що унікальні по своїй красоті та якості.

Завдяки наполегливій праці персоналу фабрики Ariostea ми бачимо на ринку все нові та нові колекції керамічної плитки від італійських майстрів.

Італійська плитка Ariostea

Італійська плитка Ariostea

Італійська плитка Ariostea

Італійська плитка Ariostea

Італійська плитка Ariostea

Також нагадуємо, плитка італійської фабрики Ariostea замовляється кратно пачкам. Термін достаки замовлення коливається в межах 1-2 місяці.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 15 листопад 2012
Переглядів: 4226

comments powered by Disqus