Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
20.03.2017

Асфальтные работы: соотношение цены и качества

Асфальтирование дорог, парковок, подъездных площадок, трасс, пешеходных дорожек – это непростой, технически сложный процесс. Чтобы покрытие было долговечным, нужно использовать только качественные материалы и профессиональную технику.

17.02.2017

Основные преимущества и недостатки эксплуатации погружных насосов

Погружные насосные агрегаты используются для поднятия воды со скважин и различных водоемов. Такого типа насосное оборудование существует в двух вариантах: скважинные и колодезные.

09.02.2017

Прихожие, шкафы-купе через интернет: быстрый выбор функциональной мебели

Найти подходящий шкаф-купе или оформить прихожую можно с помощью специализированного интернет-магазина. Эксперты рекомендуют достойную и надежную мебель в разных дизайнерских решениях

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Nova Gala

Inox

Inox

Принесені з космосу метали і залишки метеоритів, що розбилися об земну поверхню, несуть в собі таємницю космічної подорожі. Під впливом зоряної матерії виникла інноваційна колекція плиток INOX з характерною металізованою структурою. Завдяки новітній технології нанесення сухої глазурі, кожна плитка має унікальний вигляд, що відтворює структуру метеоритів. Сміливий дизайн колекції і неординарний колорит прекрасно вписуються в стиль сучасних об'єктів, а також інтер'єрів, призначених для людей тих, що формують нові тенденції.

Magma

Magma

При виходять від землі гарячої вулканічної лави нерухомо, скель створили неповторний вигляд. Натхненний суворої простоті природи, колекція МАГМА є посиланням на поточний мінімалістській тенденції. Перевага пластини чітко позначена структура, яка у поєднанні з відповідним освітленням надає інтер'єру пам'ятні вигляд. МАГМА ідеально поєднується з сучасним дизайном, також є ідеальним матеріалом для зовнішніх фасадів будівель в торгових центрах, офісних будівлях та інших громадських будівель.
Marmi Moderni

Marmi Moderni

Незважаючи на зміну тенденцій, класична краса, як і раніше принади дизайнерів. За дизайном відноситься Мармі Moderni - унікальний матеріал для підлоги і стін, натхненні натурального мармуру. Цікавий вибір форматів і кольорів, і закінчується дві версії дозволяють створювати оригінальні аранжування. Відповідно плитка, оригінальний дизайн і висока естетика зробити плитки Мармі Moderni є популярним вибором для ванних кімнат і кухонь, а також кімнати відпочинку.
Orientale

Orientale

Традиційна колористика і простота малюнка, звернені до образів природи створюють теплий і приємний настрій. Колекція ORIENTALE c її виразно рустикальною стилістикою формує відкритий, ясний характер внутрішнього простору. Завдяки цьому інтер'єри малих будинків і просторих резиденцій наповнюються затишною атмосферою, що сприяє грі і відпочинку. Основним козирем колекції є різнорідність форматів і кольорів, доповнена спеціальними елементами, завдяки яким можна створювати несподівано свіжі, неповторні проекти.

Signum

Signum

Дійсність, що міняється, відкриває перед проектувальниками нові, несподівані перспективи. Натхненням для створення колекції плиток SIGNUM став міський простір створений з бетону, металу і скла. Це колекція, призначена для сучасних інтер'єрів, імітує на вигляд забарвлені бетонні поверхні з легенями потертостями і блискучими вкрапленнями. Відповідно до нових дизайнерських тенденцій, колекція доповнена декорами із скла і металу, підкреслюючи її сучасний стиль.
STONE LIFE

STONE LIFE

Майже завжди камінь в безпосередній близькості від людини, будучи мовчазним свідком повсякденному подій. У колекцію оригінальних zdobieniom STONE життя імітує природну структуру гранітний камінь. Популярні серії дозволяє архітекторам Оптичні зниження і підвищення приміщень, розташованих на частку простору і виділення певних місцях. Збір рекомендується також для сходів, терас і балконів і фасадів будинків, що дає виняткову легкість.
Stonewood

Stonewood

Захоплюючі образи, що створюються в лісовій сценографії корою дерев, дають невичерпне творче натхнення для проектувальників і дизайнерів. Впізнанний в цій колекції природний малюнок деревини добре сприймається у будь-якому інтер'єрі. Плитки, призначені для застосування як в якості підлогового так і настінного покриття, доповнені декоративними елементами і мозаїкою, які відкривають перед дизайнерами нові можливості. Колірна гамма колекції - від бежевого, мідного, коричневого до сірого і чорного кольорів дозволяє використати плитки STONEWOOD відповідно до індивідуального смаку споживача.

У разі плитoк колекції STONEWOOD для того, щоб підкреслити і зберегти візуальний ефект, виробник рекомендує укладати плитки зі зміщенням однієї плитки відносно іншої не більше, ніж на 1/3 довжини. У зв'язку з тим, що допускається нормою PN - EN 14411 прил. G відхиленням площинної керамічної поверхні, рекомендуємо укладати плитки з колекції STONEWOOD з мінімальними швами шириною 3 мм.

Новинки

Nova Gala

Найбільш широкий асортимент керамогранита представлений у нас - матеріал компанії Nova Gala (Польща).  У переліку є матеріал полірований, натуральний, рельєфний і індустріальний. Багата колірна гамма і високі технічні характеристики залучають до цього матеріалу велике число покупців.
Застосування керасогранита обумовлене високими вимогами до зносостійкості до стирання і міцності на вигин. Багата гамма дизайнів під мармур і граніт  допомагає створити інтер'єри в будь-якому колірному рішенні.  Ми пропонуємо наступні колекції цього матюкала: