Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Нова фабрика: АТОЛЛ - меблі для ванної кімнати

Аттол - українсько російське підприємство по виробництву меблів для ванної кімнати. Почавши свій шлях у 2002 році компанія досягла великих результатів у оздобленні ванни. Серед продукції компанії можна знайти вишукані меблі для ванни у класичному стилі. Також присутні меблі для ванни у стилі - модерн. Слід відмітити що компанія Аттол виготовляє меблі для дитячих ванних кімнат.

Ванна в теперішній час має більше простору, а ніж вона мала у попередні часи. А велика площа ванни не стискає дизайнерів у їхніх фантазіях і вони творять речі більш зручними та прекрасними. Але у копанії Атолл також не забули і про малі ванні кімнати і для них виготовляються меблі економ класу.

Меблі класичного стилю.

Меблі для ванни Атолл

Меблі для ванни Атолл

 

Меблі стилю модерн.

Меблі для ванни Атолл

 

Меблі економ сегменту.

Меблі для ванни Атолл

Слід відмітити що для своїх меблів компанія Атолл використовує сантехнічну кераміку вітчизняного виробництва Cersanit. Також для деяких моделей використовується сантехніка від болгарського виробника Vidima.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 19 листопад 2012
Переглядів: 7287

comments powered by Disqus