Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Nicolazzi - нові ціни на продукцію із 01-01-2013

Nicolazzi - елітні італійські змішувачі

Звісток на нашому сайті від італіських виробників було не так вже і багато, оскільки такі речі не користуються шаленою популярністю. Саме фабрику Nicolazzi можна віднести до найвищого ешелону виробників сантехніки елітного класу.

Nicolazzi - відомий італійський виробник змішувачів та душових систем у класичних стилях. На мою думку: більш класичного виробника ніж Nicolazzi, я ще поки не зустрічав. Класика присутня майже у всіх моделях змішувачів та душів. Також зазначимо що італійська фабрика Nicolazzi виготовляє свої вироби у різноманітних відтніках та у розробках використовуються кришталеві оздоби, здебільшого це ручки та вентилі в змішувачах.

Так от інформація для любителів елітного італійського стилю: фабрика Nicolazzi із нового року буде замовлятися по новому оновленому прайс листі.

Елітна сантехніка Nicolazzi під замовлення у Львові, тільки у нас - Леостиль.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 17 грудень 2012
Переглядів: 2312

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: