Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
20.03.2017

Асфальтные работы: соотношение цены и качества

Асфальтирование дорог, парковок, подъездных площадок, трасс, пешеходных дорожек – это непростой, технически сложный процесс. Чтобы покрытие было долговечным, нужно использовать только качественные материалы и профессиональную технику.

17.02.2017

Основные преимущества и недостатки эксплуатации погружных насосов

Погружные насосные агрегаты используются для поднятия воды со скважин и различных водоемов. Такого типа насосное оборудование существует в двух вариантах: скважинные и колодезные.

09.02.2017

Прихожие, шкафы-купе через интернет: быстрый выбор функциональной мебели

Найти подходящий шкаф-купе или оформить прихожую можно с помощью специализированного интернет-магазина. Эксперты рекомендуют достойную и надежную мебель в разных дизайнерских решениях

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

My Way

Ebano

Ebano

Ebano, по-італійськи означає ебенове дерево. Колекція EBANO by My Way досконало імітує цей екзотичний сорт деревини. Розташування світліших смуг, що справляє яскраве враження, на темному фоні ідеально акцентує натуральні контури ебенових деревних волокон. Ретельно допрацьована графіка і досконалість виконання забезпечують неповторний характер кожної з плиток. Колекція EBANO My Way об'єднує естетичні достоїнства цієї екзотичної деревини з досконалими експлуатаційними параметрами керамічної плитки найвищої якості.

Noce

Noce

Плитка NOCE by My Way відображає виразний малюнок шарів горіха в різних тональних варіантах натурального кольору забезпечить автентичну неповторність композиції інтер'єру. Колекція NOCE by My Way об'єднує естетичні достоїнства натуральної горіхової деревини з досконалими експлуатаційними параметрами керамічної плитки найвищої якості.

Rovere

Rovere

Rovere по-італійськи означає дуб. Ніжна фактура і неповторний малюнок, що відображає лінії шарів, досконало імітує дубові дошки. Ретельно допрацьована графіка і досконалість виконання забезпечують неповторність кожної з плиток. Колекція ROVERE by My Way об'єднує в собі естетичні достоїнства натуральної деревини з досконалими експлуатаційними параметрами керамічної плитки найвищої якості.

Travertino

Travertino

Travertino Silver від My Way - полірована керамічна плитка для підлоги, в основному призначена для великих приміщень, конференц залів, готельних холів. Унікальна декорація в серії плитки допоможе створити унікальний дизайн для вишуканих приміщень. Плитка від польського виробника Travertino виготовлена по технології Лапато, це така технологія виготовлення кераміної плитки. Плитка полірується під різними кутами, тому поітм на плитці видно різні відблиски під різними кутами погляду.

Wenge

Wenge

Прагнучи задовольнити навіть найбільш вимогливі смаки, ми виходимо назустріч актуальним тенденціям у сфері конструювання простору, що оточує нас. Завдяки використанню найвищої якості сировини і новітньої технології ми можемо запропонувати продукт, досконало відтворюючий колорит і виразний візерунок тропічної деревини венге. Колекція WENGE My Way об'єднує естетичні достоїнства цієї екзотичної деревини з досконалими експлуатаційними параметрами керамічної плитки найвищої якості.

Новинки

Керамічна плитка для підлоги My Way

До вашої уваги пропонуємо керамічну плитку для підлоги виготовлену польським виробником My Way, який входить до групи Paradyz. Компанія My Way займається виготовленням керамічної плитки для підлоги у вигляді паркетної дошки. Багато відтінків дерева та нанесена структура повністю передає вигляд та відчуття дерева вашій підлозі. На відміну від паркетної дошки під таку плитку можна постелити підігрів і плитка не буде деформуватись. Плитка для підлоги виготовлена на найновішому устаткуванні, і має неперевершену якість. Усі деталі мають товщину 11мм, що надає їй великої стікості. Керамічна плитка для підлоги My Way - це плитка саме для вас, якщо ви хочете установити підігрів та зберегти вигляд дерева на своїй підлозі.