Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Міжнародна виставка CERSAIE 2012

Міжнародна виставка CERSAIE 2012

У в кінці вересня в італійському місті Болонья відбудеться 30-та міжнародна виставка в сфері дизайну сантехніки, керамічної плитки, приладів для виготовлення вищесказаної продукції. Майже на тиждень італійське місто перетвориться на центр дизайну та вишуканості. Всі відомі дизайнери, архітектори та люди що пов'язані із продажем відповідної продукції зберуться в Італії у місті Болонья.

Ось уже в 30 раз всі хто причетний до виготовлення та продажу елітної сантехніик та керамічної плимтки збераються на щорічну виставку щоб поділитись із своїми друзяим та конкурентами плодами річної праці. Основними напрамками виставки являється сантехніка, мається на увазі керамічна сантехніка, та керамічна плитка і все що з ними пов'язано.

CERSAIE - на сьогоднішній день являється найбільшою виставкою окремої галузі. Основними напрямками виставки є:

  • керамічна плитка
  • сантехнічне устаткування для саун, бань та ванних кімнат
  • аксесуари для ванних кімнат
  • каміни
  • керамічні печі
  • кухонна черепиця та кераміка
  • сирець та устаткування для виготовлення сантехнічної кераміки
  • інструменти та прилади для встановлення керамічної плитки та сантехніки

В даній виставці приймають участь найвідоміші виробники галузі. У 2011 році виставка нарахувала 965 учасників та 81552 відвідувача. Сліді відмітити що кількість відвідувачів із закордону нестримно зростає з кожним роком. На виставці 2011 року закордонних гостей було близько 40%.

В колах дизайнерів виставку CERSAIE називають - Неділя високої керамічної моди. Нагадаємо що виставка пройде в Італії в місті Болонья з 25 по 29 вересня 2012 року.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 11 вересень 2012
Переглядів: 3740

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: