Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Леостиль-новий дизайн та нові функції

Сантехніка Леостиль

Я ви уже побачили наш сайт Леостиль змінив своє забарвлення та поміняв стиль. Було прийнято рішення із зміни логотипа сайту та створення фірмового стилю для сайту ита поліграфічної продукції. Усі зміни ви можете наглядно роздивитись.

Що нового?

  • Було змінено логотип, замість голови лева із написом "Лео-стиль" створено логотип до вподоби нашого основного логотипу ПП Леодім.
  • Було розроблено новий вигляд сайту із зручнішим пошуком продукції.
  • Було створено новий фільт для кращого пошуку вибраної продукції. Про його роботу буде докладніше описано у розділі "Питання та відповіді".
  • Створено нову систему додавання відгуків про товар.
  • Додано систему коментування новин, статей та галереї зображень.
  • Серед нововедень які очікують нас в найближчі часи, це вдосконалення галереї на нашому сайті. Згодом появиться форум, для того щоб всі могли спілкуватись на теми ремонту, дизайну та планування приміщення.
  • Також із липня-серпня місяця ми будемо займатися новими фабриками по ваннах, кераміці (унітази та умивальники), інсталяційних системах.
  • Слідкуйте за нашими новинами щоб бути і курсі всіх подій що відбуваються на сайті сантехніки Леостиль, та у світі елітної сантехніки.
Додаткова інформація
Дата: середа, 27 червень 2012
Переглядів: 2081

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: