Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Клінкерна плитка

AquariusЯк відомо що кожна людина прагне до краси та комфорту. Тому вислів «краса спасе світ» відноситься не лише до людей, але і до приміщень. Чому ж не відтворити вишуканий вид вашому будинку, магазину чи торговому центру. Клінкерна плитка для фасадів чи клінкерні сходи зроблять фасад вашого будинку гарним та приємним, а також скоротить поглинання вологи підлогою та зменшить витрати на обігрів приміщень, тому що клінкерна плитка це відмінний тепло ізолятор.

Основним достоїнством клінкерної плитки є її морозостійкість. Мінімальним показником морозостійкості клінкерної плитки 365 циклів замороження та відлиги. Але спеціалісти що займаються укладкою клінкерної плитки рекомендують купувати клінкерну плитку, виходячи із клімату нашої країни, з показником не менше 50 циклів.

Також не малу роль відіграє розмір клінкерної плитки. Для фасаду будинку рекомендують купувати плитку не більших розмірів, а ніж 30 на 30 см. Це пояснюють тим що з часом плитка почне відпадати під дією власної ваги.

Клінкерною плиткою можна облицьовувати не тільки стіни будівлі, але і його цоколь. Для тих чи інших цілей найкраще підійде керамічна плитка із керамограніта та клінкерна плитка. Обидва види плитки відмінно підходять для такої роботи та витримують не менше 50 циклів замороження. Такий високий показник циклу дотримується тільки тому що вироби мають майже нульове водо поглинання завдяки низькій пористості матеріалу.

Технологія виготовлення клінкерної плитки така – суміш глини та добавок під великим тиском пресуються, завдяки чому зменшується кількість пор на виробі. Основним компонентом для виготовлення клінкерної плитки являється глина що не має в собі домішків солей та крейди. Тому клінкерна фасадна плитка та сходи ніколи вам не побіліють, тобто як у нас говорять «вийшла сіль», тому що не впитують вологи. Виділення солей бачили майже усі на прикладі цеглин. Під дією вологи сіль виступає із цеглини та з часом руйнує його. Клінкерна плитка ж захищає фасад будинку від дії природних факторів таких як вода, холод та сонце, тим самим суттєво збільшує життя конструкції вашого будинку.

Ступенька из выступом Paradyz Aquarius 30x33 brownСходинка клінкерна для сходів – це не замінимі елементи клінкеру. Як же без неї обійтись у облицюванні сходової клітки чи веранди. Можна, звичайно, виложити сходи простою плиткою, але кути сходів будуть негарними, та ще й до того ж потрібно доставляти спеціальний металевий кутик. Але все ж таки для більшої естетичності потрібно брати сходинки з виступами, або як їх ще називають - сходинки з капі носами. При цьому ви отримаєте зручність та класичний вигляд сходів.

Клінкерні сходинки виготовляються двох видів, сходинки з капі носами та звичайні сходинки. Звичайні сходинки на початку самої плитки мають відповідні пази для меншого ефекту скользіння. Також є і кутові сходинки на яких пази розміщенні з обох сторін.

Ступенька из выступом угловая Paradyz Aquarius 33x33 brownСходинки із капі носами також виготовляються двох видів. Тому при замовленні добре прорахуйте кількість прямих та кутових сходинок. Сходинки зазвичай покривають тільки край самої сходинки, тому якщо у вас залишилось місце після укладки сходинок, потрібно докласти його плиткою відповідного кольору.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 17 червень 2011
Переглядів: 7138
Додаткова інформація по посиланню: http://leostyle.com.ua/articles.php

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Современные льдогенераторы