Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Kerasan - новий прайс на продукцію від 1.10.2012

KERASANЗ 1 жовтня цього року італійська фабрика по виробництві сантехнічного санфаянсу Kerasan змінює ціни на свою продукцію. Як ми пам'ятаємо ціни на продукцію Kerasan останнього разу змінювались у травні місяці цього року. Тоді ціни підросли в середньому на 25-30%. Теперішнє коригування ціни не буде таким помітним.

Італійська фабрика Kerasan є виробником елітної сантехніки. Найпопуляірніша серія сантехніки Kerasan - Ретро що включає в себе багато продукції у класичному стилі. В серії можна знайти умивальники, біде, унітази, а також ванну та душову кабіну. Для своїх умивальників Kerasan виготовляє тумбочки під умивальник відповідних розмірів що відповідають розмірам умивальника.

Нові ціни що вступлять у дію від 1 жовтня не дуже змінять кінцевий результат ціни. В основному ціни подорожчали на пару євро по позиціям, в процентному еквіваленті ціни піднялись в основному на 1%.

Італійська сантехніка Kerasan - відмінний вигляд вашої елітної ванної кімнати.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 27 серпень 2012
Переглядів: 3162

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: