Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Якість продукції Catalano

Ні для кого не секрет що Італія диктує моду у всьому світі. І італійський виробник сантехніки Catalano цього також дотримується. Виробник дуже дотримує найвищої якості своєї продукції. Контроль якості виробництва відстежується на усіх ланках, починаючи від відбору сировини. Висока якість продукції заледить не тільки від сучасного технологічного устаткування, але і великою кількістю тестів, під котрупопадає вся готова продукцію. Кераміка Catalano відповідає всім європейським стандартам якосіт, а також стандартам якості і інших країн світу.

Конвеєр виробництва продукції Catalano.

Сантехніка Catalano

Ручна робота у виробництві сантехніки Catalano.

Сантехніка Catalano

Полірування санфаянсу Catalano на фабриці.

Сантехніка Catalano

Напилення емалі на кераміку Catalano.

Сантехніка Catalano

Випікання готової продукції у печах.

Сантехніка Catalano

Контроль якості вихідної продукції.

Сантехніка Catalano

Отже, як бачимо Catalano дуже пильно слідкує за якістю своєї продукції, що робить їй дуже солідне положення на європейському ринку.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 20 березень 2012
Переглядів: 11653

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: