Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Іспанський санфаянс Рока

Досконалі вироби від кращих європейських виробників.

Раковина унитаза Roca GapСучасні вироби із сан фаянсу об’єднують в одне поняття – вироби для ванної кімнати та санвузлів. Серед таких виробів ви знайдете: унітази, умивальники, біде та піддони. Такі предмети сантехніки як унітази чи умивальники на сьогоднішній день являються невідмінними складовими санвузлів в кожному домі чи квартиру. Багатьом звичайно хочеться щоб їхній сан фаянс був накращий, вишуканого дизайну, виробництва відомих виробників. Це побажання клієнта завжди оправдано, як правило сан фаянс імпортного виробництва більш якісний ніж вітчизняний, а дизайн таких виробів відповідає потребам найвибагливіших клієнтів. Керамічний санфаянс виробництва європейських країн рахується одним з кращих, тому багато хто бажає за получити такі вироби для своєї ванної кімнати. Сьогодні таке стає можливим. Висока конкуренція, великий асортимент, та велика можливості придбання товарів, робить купівлю сан фаянсу зручною та доступною всім охочим. На нашому сайті Леостиль представлені різноманітні вироби із сан фаянсу європейських виробників. Класичні, елегантні, добротні – умивальники, унітази, біде, а також ванни та душові кабіни, всі ці вироби зможуть зайняти достойне місце у вашій ванній кімнаті. Не дивлячись не естетичні характеристики, високу якість продукції, всі вироби виготовляються із натуральної сировини  та на найсучаснішому устаткуванні.

Іспанський сан фаянс.

Іспанський сан фаянс  являється одним із лідерів українського ринку сантехніки. Для більшості покупців, які цінять комфорт та надійність санфаняс від Рока став відмінною знахідкою. Сантехніка Рока відрізняється простим і той же час вишуканим дизайном, відмінно вписується практично в любий дизайн ванної кімнати – будь то ванна у модерні чи класиці.

Умивальник Рока.

Умывальник настенный Roca Gap 65 x 47Раковини умивальників Рока виготовляжться у різноманітних формах, але як і раніше, найбільшою популярністью користуються умивальники у формі тюльпану, які ви можетеу великій кількості переглянути на сторінках нашого сайту. За допомогою такого умивальника можна відтворити розкішну ванну кінату, а якщо до цього вього додати унітаз та біде від того ж виробника то в результаті вийде відмінний ансамбль із іспанської сантехніки Рока, який буде вам служити довгі роки. Висока якість продукції всіх виробів від торгової марки Рока, пильний контроль над виробництвом, ретельний підбір сировини для виробництва – основні якості продукції іспанського виробника, являються гарантами довговічності та безпеки сантехніки Рока.

У нас на сайті ви зможете вибрати якісний елітний сан фаянс від провідних виробників, що спеціалізуються на виробництві сан фаянсу та іншого устаткування для ванних кімнат та санвузлів. Умивальники, унітази, унітази компакти, біде, ванни – все для самих вишуканих на спокусливиху питанні облаштування шикарної та вишуканої ванної кімнати. Пердставлена на нашому сайті сантехніка багатофункціональна та естетична. Відвідайте наш каталог продуктів на сайті, купіть виріб що припав до душі та насолоджуйтесь елітним виробом у себе в помешканні.

Ми як дилери продукції Рока на українському ринку, гарантуємо, що кожен унітаз, умивальник чи біде, та і вся продукція Рока – надійні, зручні та стильні вироби котрі прослужать Вам багато років. Сантехніка Рока та санфаянс Рока доповнять вашу ванну кімнату гармонією та затишком. Із сантехнікою Рока ви зможете максимально виконувати щоденні процедури, забезпечуючи гігієну та чистоту вашому тілу. Для повноцінного використання умивальників, унітазів, біде куплених у нас, вам також будуть потрібні змішувачі – Леостиль пропонує вам придбати змішувачі від німецького виробника Клуді. Котрі добре зарекомендували себе на українському ринку сантехніки.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 25 жовтень 2011
Переглядів: 4438

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: