Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

І знову про ванни....

Акрилова ванна Victory Spa St. Lucia 145x145Майже для кожного з нас відчуття невеликої втоми у кінці трудового дня є цілком нормальним явищем. Що ж слід зробити для того, щоб побороти ці відчуття і підбадьоритися? Звичайно ж, найпростіше просто прийняти ванну. Тепла вода дасть вам можливість розслабитися і вже через декілька хвилин зніме почуття втоми. Що ж необхідно для того, щоб прийняти ванну? Як це ні парадоксально, але в першу чергу треба цю ванну купити. Вибір ванн на ринку сантехніки сьогодні просто величезний, і відповідей на питання, яку саме ванну віддати перевазі, може бути насправді множина.

Для того, щоб при виборі конкретної моделі ванни не допустити серйозних помилок, і щоб ванна зрештою не стала громіздким і абсолютно даремним предметом інтер'єру ванної кімнати, слід враховувати деякі особливості кожного типу ванн. Адже у кожного типу ванн є не лише позитивні, але і негативні сторони, знати про яких краще ще до приходу в магазин. Кожен з нас розуміє, що ванна отримується на дуже тривалий час. В середньому термін служби ванн може складати 15-20 років, а в деяких випадках і більше. Саме з цієї причини до вибору ванни слід підходити дуже відповідально.

Акрилова ванна Victory Spa Sicilia 140x140За великим рахунком основних критеріїв вибору ванн можна виділити всього два - це матеріал, з якого власне і виготовлена ванна, а також її форма і розміри. Якщо з другим критерієм зазвичай проблем не виникає, і кожен покупець прекрасно розуміє, якого розміру ванна підійде для його ванної кімнати, і яка саме форма ванни для нього є прийнятнішою, то при виборі певного виду матеріалу, з якого виготовлена ванна, замислюється дійсно багато хто. Взагалі, можна виділити три основні матеріали, з яких на сьогодні виготовляються ванни. Це сталь, чавун і акрил. Для любителів екзотики у продажу є ванни, виконані і з інших матеріалів : мармуру, скла, куарила і так далі.

Класичні чавунні ванни на сьогодні мають певний попит не лише в нашій країні. Хороші чавунні ванни, тобто ванни з якісною емаллю і цікавим сучасним дизайном мають відмінні характеристики, як по міцності, так і по довговічності. Чавунні ванни мають хорошу стійкість до корозії і достатньо довго зберігають тепло. Після установки вони не зрушуються з призначеного для них місця, що полегшує роботи по обробці ванної кімнати в цілому. Деяким особливо вередливим покупцям чавунні ванни не подобаються тим, що вони в переважній більшості випадків не мають різних хитромудрих форм. Жителів же верхніх поверхів чавунні ванни в основному не влаштовують із-за своєї великої ваги. Ванни цього типу вимагають досить дбайливого поводження з емаллю. Випадкові падіння у ванну яких-небудь важких предметів, або ж застосування при відході дуже їдких миючих засобів або яких-небудь абразивів можуть привести емалеве покриття ванни в непридатність. Взагалі, слід зауважити, що багаторічний досвід використання ванн виготовлених з чавуну практично не зменшив їх популярності.

Якісні акрилові ванни мають велику кількість плюсів, ніж мінусів. І якість їх безпосередньо залежить від товщини стінок і виду армування. За своєю суттю акрилові ванни - це просто пластмасові корита, які без належного армування під дією гарячої води можуть просто "розповзтися". Якість армування дуже просто перевірити, постукавши по стінці ванни. Добре армована акрилова ванна повинна видавати виключно глухий звук. Кількість же шарів армування ви можете упізнати, якщо уважно вглядитеся в край її борту. Які ж переваги мають якісно виготовлені акрилові ванни? Це, передусім, порівнянна з чавуном теплопровідність і дуже гладка і приємна на дотик поверхня. Акрил є дуже екологічним і гігієнічним матеріалом. Окрім усього, він досить добре витримує ударні навантаження, практично не б'ється і не ламається. За акриловою ванною зовсім нескладно доглядати. Ну, а найголовнішим достоїнством акрилових ванн є їх відносно невелика вага і багатий вибір конфігурацій. Можливості акрилу в колірному плані і зовсім практично не мають меж. Високоякісні акрилові ванни поєднують в собі і високі експлуатаційні якості, і цікаві дизайнерські рішення.

Акрилова ванна Victory Spa Barbados 155x155Відносно невисокою вартістю відрізняються ванни, виготовлені із сталі. Дуже цікавий той факт, що деяких покупців це відштовхує від їх придбання. Це не зовсім правильно. Адже сталеві ванни також як і усі інші типи ванн мають і недоліки і достоїнства. Сталеві ванни легші за чавунні, хоча і важче, ніж акрилові. Ванни цього типу відрізняються високою міцністю, а їх форми можуть бути дуже різноманітними. Проте із-за відносно тонких стінок сталеві ванни погано тримають тепло. Наповнивши повну купіль теплої води, вже через п'ять хвилин доведеться знову підливати гарячу воду. Окрім цього, під струменями води тонкий метал не дуже приємно деренчить.

Матеріал, що йде на виготовлення куариловых ванн, є сумішшю акрилу і кварцу. Такі ванни абсолютно не потребують армування і мають усі позитивні якості акрилових ванн. Вони досить прості у відході, відносно швидко нагріваються і довго не остигають. Ванни з куарила мають практично безмежні можливості в плані дизайнерського оформлення. Їх поверхню дуже важко пошкодити, на матеріалі не залишається ні вм'ятин, ні подряпин. На сьогодні куариловые ванни не мають масового поширення і дуже широкої популярності, але хто знає, що буде вже через декілька років.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 10 липень 2012
Переглядів: 6268

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Ravak SONATA 180x80

  Ванні SONATA характерні елегантні гострі лінії, які ідеально поєднуються з формою ручок і підголовника. SONATA по праву належить до вершини сучасного дизайну і є справжньою перлиною кожної сучасної ванної кімнати.

  Ціна 360.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Ravak VANDA 170x70

  VANDA ванна призначена для маленьких ванн кімнат. Характерними є виступи з боків, які підтримують Ваші руки під час прийняття ванни в природному і зручному положенні.

  Ціна 280.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Gemini 168x125

  Вишуканість ліній дають можливість отримати задоволення від купання удвох і зроблять процедуру прийняття ванни по істині чудовій.

  Ціна 1087.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Mauritius 165x90

  Тонкі чари ексклюзивного задоволення. Піднімаючись на висоту естетичних насолод не обов'язково йти дорогою із золота. Відкрийте для себе делікатне відчуття комфорту у Вашій ванній кімнаті...

  Ціна 518.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Victory Spa Thira 165x75

  Прямокутна акрилова ванна невеликих розмірів, але великих об'ємів. Ванна Вікторі Спа Тіра може комплектуватись гідромасажною системою.

  Ціна 534.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Tucana 190x90

  Ванна з симетрично розташованими знімними підголовниками наповнена гармонією. Ванна може стояти окремо від стіни і ідеально вписуватися в будь-який інтер'єр.

  Ціна 1040.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково