Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Гідромасажні ванни

Акриловая ванна Victory Spa Curacao 145x145Гідромасажні ванни – це витвори сучасного мистецтва на тлі сучасних технологій в області сантехнічних приладів, які  дозволяють відмінно доглядати за власним тілом, знімати напругу після напруженого дня, піднімати настрій не виходячи із своєї оселі. Використання гідромасажної ванни можна зрівняти із роботою досвідченого масажиста. За допомогою гідромасажної ванни ви не тільки зможете розслабитись та зніти стрес, але й отримаєте масу задоволення. Ванна не тільки укріплює вашу шкіру але і відновлює її еластичність, за допомогою штучних гейзерів  гідро масажної ванни, але і прибавляє вам енергії у повсякденному житті.

Найперша ванна з гідромасажем була винайдена на початку 20 століття братами Джакузі. На той час це була ванна в яку помістили насос що створював у ній ефект буслячої води. Завдяки своїй терапевтичній властивості, ванни набіли великої популярності і стали продаватись у аптеках та сантехнічних магазинах. І у 1968 році на світ була випущена перша гідромасажна ванна корпорації  Jacuzzi, що дало поштовх ері гідромасажних ванн.

Сфери діяльності позитиву гідромасажу:

Поряд з приємними відчуттями гідромасаж має багато цікавих привілеїв, які мають позитивну дію на людський організм.  До цього висновку прийшли спеціалісти по всьому світі, проводячи різноманітні досліди.

 1. Гідромасаж зменшує ефект стресу. В 99% випадків коли пацієнти відвідували педіатра з скаргами на головні болі, спинні болі, зорове напруження, погану увагу, підвищенний тиск, серцеві захворювання, депресію і  все те що пов’язане із стресовими ситуаціями. Масаж має відмінну дію на нервову систему, він нейтралізує дію стресу, знімає напругу м’язів, відновлює нормальне функціонування серцевої системи, приводить до норми кровообіг та тиск.
 2. Гідромасаж якими комплектуються душові кабіни та гідро масажні бокси понижує хронічну біль. Багато хто з нас відчуває хронічну біль, що є наслідком хвороб чи травм. Гідромасаж не тільки допомагають відрегулювати симптоми болі, але і безпосередньо діє на цю біль зменшуючи її. Завдяки гідромасажу можна досягти зменшенню болю без допомоги медикаментозного лікування.
 3. Приймаючи гідромасажну ванну чи гідромасажну кабіну ви зміцнюєте свою імунну систему. Лімфатична система – головний фактор в організмі який бореться із хворобою. І ця система здебільшого дещо повільніше у людей із неактивним способом життя. Гідромасаж не тільки допомагає покращити кровообіг та обмін поживних речовин, але і підсилює циркуляцію лімфи, що в свою чергу пришвидшує процес вашого одужання.
 4. Гідромасаж у вашій ванні чи душовій кабіні покращує ваш сон. Повсякденне життя та стресові ситуації можуть негативно впливати на ваш сон. Масаж розслаблює м’язи та заспокоює нервову систему, зменшуючи ритм вашого тіла.
 5. Гідромасаж в душовій кабіні та гідромасажній ванні має тонізуючий ефект на шкіру.  Масаж розширює кров’яні капіляри на шкірі, повишаючи функцію впитування, та виділення шкідливих токсинів.
 6. Гідромасаж дуже добре помагає при венозній недостачі. Якщо у вас слабі сосуди, веринозне розширення вен, Ви перенесли переломи кінцівок, розриви м’язових зв'язок – приймання гідро масажної ванни позитивно відгукнеться на вашому здорові з лікувальної та профілактичної точки зору.
 7. Приймання гідро масажної ванни також показує позитивний результат у боротьбі з целюлітом. Якщо вам набридли виступи целюліту на вашій шкірі – приймайте гідромасажну ванну. Аеромасаж, за допомогою маленьких бульбашок допоможе вам позбутись такого явища. Вже з перших прийомів гідромасажу у гідромасажній ванній ви відчуєте значне полегшення тяжкості у ногах, відійде біль, крок за кроком буде спалюватись жир на тілі.
 8. Гідромасажна ванна забезпечує кращий кровообіг, активізує роботу серця, повишає тонус.  Гідромасаж відновлює та покращує функцію наднирників та щитовидної залози.

Акриловая ванна Victory Spa Sicilia 140x140Максимальний ефект від гідромасажних процедур можна досягти методом частого змінення потужності масажного тиску, зміни температури води. А також за допомогою сумішей морських солей та різноманітних ефірних масел.

Таким чином , приймаючи гідромасажну ванну ви покращуєте своє здоров’я та самопочуття!

При використанні гідро та аеромасажу потрібно пам’ятати, що Ваша перша процедура повинна по часу не перевищувати 10 хвилин.

Але не дивлячись на вище перечисленні переваги гідромасажу, потрібно пам’ятати, що така процедура несе в собі не тільки розслаблюючі та тонізуючі моменти, але і лікувальні. Тому людям, які перенесли інфаркт, які мають підвищений тиск, а також приймаючі ліки від серця, кров’яного тиску та кровообігу необхідно проконсультуватись з лікарем.

Як працює гідро та аеромасаж?

Гідромасаж:

Спеціальний насос через водозбірник подає воду із ванни, прокачуючи її через систему шлангів, під тиском подає воду у гідромасажні форсунки. Форсунки -  це спеціальні отвори, через які вода, захвативши повітря, виштовхується для створення масажного ефекту, який потрібно направити на окремі області тіла: на поясницю, плечі, стопи. В гідромасажних ваннах здебільшого передбачена функція інтенсивності  потоку виштовхувальної води і кількості повітря, котре поступає у повітряну систему. Теплова дія в гідромасажній ванні ефективне при ізотермічному варіанті.

Гіпотермічний варіант (температура тепла вища за температуру води) – позитивно впливає на прискорення обміну речовин та відновлення енергії, стимулює гормональні системи, повишає гнучкість та тягучість з’єднувальних тканин.

Аеромасаж:

Акриловая ванна Victory Spa Aruba 203x109Попри присутність у ванній гідромасажу ще є аеромасаж. Аеромасаж – подає підігріте повітря у систему, яке виходить через форсунки, котрі розміщенні внизу ванни на дні, у вигляді повітряних бульбашок. Ці бульбашки тонізують масажний ефект. Повітря, котре піднімається з дна до гори ванни, що приводить до рухливості води, тим самим виникає ефект кипіння води.

Додаткове устаткування:

Хромотерапія.

В якості додаткового устаткування гідромасажної ванни, можлива установка різноколірної підсвітки. Перевага хромотерапії заклечається в тому що окрім дії гідро та аеромасажу добавляється дія світла та кольорів. Кожен колірний тон специфічно впливає на нервову систему та благополучно діє на неї.

Фільтри.

Акриловая ванна Victory Spa ELEGANCE 145x145Перед встановленням гідро масажної ванни потрібно попіклуватися про систему фільтрації та очистки води. Це дозволить устаткуванню гідро масажної ванни та змішувачам на ванні послужити вам значно довше.

Зазвичай гідромасажні ванни виготовляються із санітарного акрилу, який відрізняється міцністю, довгим терміном служби, невеликою вагою, приємним виблискуванням, гідро та шумоізоляцією, що дозволить вам зменшити шум від гідро масажної системи приймаючи ванну, та зберегти температуру води у ванні значно довше.

Гідромасажні ванни бувають прості та кутові, розраховані на одного або кількох людей. Завдяки різноманітності форм і розмірів, гідромасажні ванни можна розмістити де завгодно у ванній кімнаті. А можливість встановлення гідро масажної та аеромасажної системи роблять ванни дуже популярними.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 25 липень 2011
Переглядів: 6579

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Ravak ROSA II L/R 160x105

  Чудовий дизайн з ательє Design a Storz підкреслює приємний на дотик і дуже практичний матеріал Lucite. Якість матеріалу і ідеальну обробку підтверджує десятирічна гарантія.

  Ціна 444.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Тритон Катрін 1700х700

  Прямокутна акрилова ванна стандартних розмірів. Дно ванни рифлене. Можливість встановлення гідромасажної системи.

  Ціна 270.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Тритон Троя 1500*1500

  Кутова акрилова ванна Тритон Троя з рифленим дном. Можливість доставити гідро та аеромасажну систему.

  Ціна 429.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Victory Spa Itaka 190x90

  Прямокутна акрилова ванна великих розмірів та великого об'єму ВІкторі Спа Ітака розмірами 190 на 90 см. Ванна може комплектуватись гідромасажною системою.

  Ціна 614.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Mauritius 175x90

  Асиметрична акрилова ванна. Ванна на металевому каркасі з підголовником та сифоном в комплекті.

  Ціна 550.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Sicilia 150x150

  Ванна обладнана симетрично розташованими підголовниками, сидінням і місцем для ванних аксесуарів. У бічній частині борту є 2 ручки для зручнішого і безпечного куапния і занурення у ванну.За бажанням ванну можна декорувати елементами масиву тика або граніту.

  Ціна 1069.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Tucana 190x90

  Ванна з симетрично розташованими знімними підголовниками наповнена гармонією. Ванна може стояти окремо від стіни і ідеально вписуватися в будь-який інтер'єр.

  Ціна 1040.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково