Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Gruppo Treesse

Новинки

Ванни та гідромасажні кабіни Gruppo Treesse

Італійський бренд Gruppo Treesse відрізняє унікальність і непередбачуваність. Навіть на тлі всесвітньо відомої італійської сантехніки, яка є загальновизнаним еталоном, продукція Gruppo Treesse коштує осібно. Компанія успішно співробітничає з провідними світовими дизайнерами, утілюючи їх яскраві, експериментальні і авангардні ідеї, эпатирующие і що розбурхують фантазію. Gruppo Treesse виробляє душові кабіни, ванни і раковини, пропонує інноваційні ідеї і концепти для ванних кімнат.
Gruppo Treesse була заснована в 1976 році в італійському місті Непи. З самого початку своєї діяльності компанія зробила ставку на унікальний і неповторний дизайн продукції. Девіз компанії "Максимальна свобода самовираження клієнта : ви берете ванну і декор, а ми зробимо вашу ванну такою, як ви побажаєте".
Продукція Gruppo Treesse - виходить за рамки звичайного уявлення про ванни, це воістину елітна сантехніка, здатна створити у ванній кімнаті ексклюзивну обстановку. Дизайнери використовують нестандартні матеріали, оригінальна форма, цікаві ноу-хау. Наприклад, ванна може бути зроблена з дерева або прикрашена каменями від Сваровски, може нагадувати за формою космічний корабель або вручну прикрашена декоративним розписом.
Эксклюзивность і декоративність моделей Gruppo Treesse природно поєднуються з практичністю і функціональністю. Суворий контроль якості проводиться на усіх етапах виробництва і гарантує неперевершену якість кожного виробу. У якій би стилістиці не працювали б дизайнери компанії - класичною або авангардною, японською або футуристичною - це завжди гостро сучасні моди, що відповідають останньому слову, колекції, які зроблять вашу ванну кімнату неперевершеною.

www.geoguides.ru