Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
15.12.2016

Монтаж стеклянного ограждения на лестничных маршах

Стеклянные ограждения лестничного марша смотрятся очень стильно и завораживающе. Такие ограждения из стекла придают больше пространства помещению, а сама лестница становится красивым элементом интерьера.

07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Gruppo Treesse

Новинки

Ванни та гідромасажні кабіни Gruppo Treesse

Італійський бренд Gruppo Treesse відрізняє унікальність і непередбачуваність. Навіть на тлі всесвітньо відомої італійської сантехніки, яка є загальновизнаним еталоном, продукція Gruppo Treesse коштує осібно. Компанія успішно співробітничає з провідними світовими дизайнерами, утілюючи їх яскраві, експериментальні і авангардні ідеї, эпатирующие і що розбурхують фантазію. Gruppo Treesse виробляє душові кабіни, ванни і раковини, пропонує інноваційні ідеї і концепти для ванних кімнат.
Gruppo Treesse була заснована в 1976 році в італійському місті Непи. З самого початку своєї діяльності компанія зробила ставку на унікальний і неповторний дизайн продукції. Девіз компанії "Максимальна свобода самовираження клієнта : ви берете ванну і декор, а ми зробимо вашу ванну такою, як ви побажаєте".
Продукція Gruppo Treesse - виходить за рамки звичайного уявлення про ванни, це воістину елітна сантехніка, здатна створити у ванній кімнаті ексклюзивну обстановку. Дизайнери використовують нестандартні матеріали, оригінальна форма, цікаві ноу-хау. Наприклад, ванна може бути зроблена з дерева або прикрашена каменями від Сваровски, може нагадувати за формою космічний корабель або вручну прикрашена декоративним розписом.
Эксклюзивность і декоративність моделей Gruppo Treesse природно поєднуються з практичністю і функціональністю. Суворий контроль якості проводиться на усіх етапах виробництва і гарантує неперевершену якість кожного виробу. У якій би стилістиці не працювали б дизайнери компанії - класичною або авангардною, японською або футуристичною - це завжди гостро сучасні моди, що відповідають останньому слову, колекції, які зроблять вашу ванну кімнату неперевершеною.