Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Geberit - коригування цін

Geberit

Сьогодні були відредаговані ціни на продукцію Geberit, а саме інсталяційні системи Geberit, бачки прихованого монтажу Geberit, кнопочки змиву до них.

На вимогу виробника ціни на сайті були збільшені до рівня офіційного рекомендованого прайсу. Отже орієнтовочні ціни на продукцію Geberit можна передивитись на нашому сайті. Точні ціни на вище перелічену продукцію можна дізнатись по телефонах котрі показані у шапці сайту.

Це що стосується продажу продукції Geberit. Що ж стосується змін у продукції то тут також є новинки та продукти які зняті із виробництва.

Серед новинок можна відзначити інсталяційну систему із відводом неприємного запаху. Та цікаві душові трапи що монтуються у стіну.

До інсталяцій та бачків було створено нову кнопку Сігма.

Geberit Сигма

Кнопка Geberit Сигма прийшла на заміну популірній кнопці Самба.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 15 листопад 2012
Переглядів: 2947

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: