Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Душові плити і лінійні трапи Radaway

Душові плити і лінійні трапи Radaway

Ми не лише спостерігаємо, але і находимо нові ідеї, щоб невпинно пропонувати вам, нашим вибагливим клієнтам, цікаві, естетичні і практичні рішення.

Все частіше душова кабіна монтується безпосередньо на підлозі, без використання традиційного піддону. Таке рішення являється характерним для місць загального користування, об'єктів готельного типу, лікарень, спортивних комплексів і ванних кімнат, якими користуються люди похилого віку, а також люди з особливими потребами. Також вони набувають все більшу популярність в приватному секторі і навіть в квартирах. Багато з нас побачивши таке рішення замислюються над його герметичністю. Тому, поповнюючи свій асортимент сучасними і функциональними душовими плитами, особливу увагу ми приділяємо забезпеченню повній герметичності пропонованих нами рішень.

Душові плити "Radaway" мають вбудований лінійний трап або компактний трап з сифоном, що відповідає пропускній спроможності. Душова плита має чашу з невеликим ухилом до стоку, що дозволяє правильно покласти плитку і забезпечити злив води у відповідному напрямі. Завдяки цьому вдається уникнути переливання води в інші частини ванної кімнати, що є частою проблемою при неправильному виконанні чаші з бетонної стяжки при традиційному облаштуванні душової зони. Поверхня душової плити покрита високоякісним гідроізоляційним полотном, яке забезпечує її герметичність.Припуски гідроізоляційного полотна, що виходять за габарити самої плити, дозволяють завести його на стіни або підлогу за межами душової зони так, щоб забезпечити абсолютну водонепроникність останньою.Додатковою перевагою пропонованого нами рішення являється швидкість і простота монтажу. У широкому асортименті нашої продукції є напівкруглі, прямокутні і квадратні плити, з лінійним і компактним трапом. Лінійний трап до прямокутної плити монтується як уздовж довгої, так і уподовж короткої сторони.

Ми пропонуємо також чотири варіанти зливних трапів і два типи водостоку, встановлювані залежно від майбутньої товщини плитки. Проте, якщо жодне із стандартних рішень вам не підходить, ми пропонуємо виготовлення плити під замовлення з індивідуальними параметрами. Для тих, хто віддає перевагу традиційноій бетонній стяжці, ми пропонуємо використати лінійний трап простою системою регулювання по висоті, з манжетами з гідроізоляційного полотна, двома типами водостоку залежно від майбутньої товщини плитки і чотирма варіантами зливних решіток.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 28 серпень 2012
Переглядів: 6635

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: