Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Душові кабінки

Душові кабінки у ванній кімнаті та шторки для ванни

ПолукруглыеДушова кабінка - досить зручне пристосування, яке в теперішній час уже признаком розкоші не назвеш. Минули ті часи коли у ванній кімнаті було мало місця, але хоча залишки хрущовок ще не зникли, і нам ще приходиться миритись із малими приміщеннями ванної кімнати. Хоча зараз уже багато хто переобладнав своє старе планування квартири, та збільшив простір ванної кімнати, але і зпалишались такі, хто непобажав робити перепланування квартири і залишали ванну такою ж як вона була і спочатку. Тому саме для таких малих ванних кімнат багато хто поміркував і прийшов до рішення - поставити замість маленької ванни, душову кабіну. У деяких будинках стояли такі маленькі ванни, що якщо чесно то її навіть і ванною не можна було назвати. Тепер же є багато варіантів душових кабін. Найкращий замінник ванни - душова кабіна із глибоким душовим піддоном.

Подбираем удобный душевой поддон

Душевые поддоны можно подбирать, исходя из нескольких параметров: типа душевой кабинки, материала, а также необходимой глубины.

Дата: вівторок, 26 липень 2016 Розділ: Душові кабінки

Душевые кабины и комплектующие к ним

Раздвижная душевая дверь

Обустройство ванной — важный процесс, который требует использования качественных и надёжных изделий, способных обеспечить комфортные условия для принятия ежедневных водных процедур.

Дата: четвер, 01 жовтень 2015 Розділ: Душові кабінки

Как собрать электрическую душевую кабинку без «косяков»?

Долгое время считалось, что электрика и вода – это несовместимо. До тех пор, пока не появились электрические кабинки. Сборка душевой кабины подобного типа несколько сложнее, но использование – намного приятней.

Дата: неділя, 26 липень 2015 Розділ: Душові кабінки

Современные стеклянные душевые кабины

Душевая кабина всегда находится в центре любой ванной комнаты, поскольку именно она определяет стиль интерьера и его дизайн. И мы предлагаем Вам убедиться в том, что именно стеклянные душевые кабины – самый лучший и самый оптимальный вариант оформления места для принятия душа.

Дата: понеділок, 06 жовтень 2014 Розділ: Душові кабінки

Конструкция душевых кабинок

В мире найдется немало поклонников, как душевых кабинок, так и ванн. Каждый из них будет прав по-своему. Потому что любая конструкция обладает не только достоинствами, но и недостатками.

Дата: середа, 23 квітень 2014 Розділ: Душові кабінки

Вибір душової кабіни

Выбор душевой кабинкиДушові кабіни сьогодні цілком замінили собою звичайні ванні. Це природно, адже кабіни мають ряд безперечних переваг: Істотна економія місця в горизонтальній площині, що найчастіше вкрай необхідно в малогабаритних ванних кімнатах. Безліч додаткових функцій (радіо, вбудований телефон, додаткова оригінальне підсвічування і інші настільки ж приємні дрібниці).

Дата: вівторок, 16 жовтень 2012 Розділ: Душові кабінки

Огляд польських душових кабінок Radaway

Душові кабінки RadawayВже досить давно польський виробник Radaway присутній на ринку душових кабінок та аксесуарів до них. Здебільшого ринок душових кабінок Radaway завойовував високою якістю та помірною ціною на свої вироби. Европейська якість із помірною ціною, кому такуе не довподоби? Тому розкажемо вам про душові кабінки Radaway все що знаємо і не тільки...

Дата: вівторок, 09 жовтень 2012 Розділ: Душові кабінки

Душові кабінки Radaway

У нашому асортименті товару появились душові кабінки польського виробника Radaway (Радавей). Польський виробник відомий на ринку уже досить довгий час, як виробник якісних скляних душових кабінок. Головною особливість даної марки являється висока якість продукції та порівняно не висока цінова політика.
Дата: середа, 22 червень 2011 Розділ: Душові кабінки

Встановлення душової кабіни.

Душові кабіни на сьогоднішньому ринку присутні двох типів. Перший тип кабіни це гідро бокс – це так би мовити душова кабіна зібрана і має всі сторони, яку можна встановити під стінку ванної кімнати чи приміщення де ви плануєте її використовувати. Інша душова кабіна це так би мовити збірна кабіна, яку потрібно монтувати біля стінки, і комплектувати на свій розсуд.
Дата: середа, 04 травень 2011 Розділ: Душові кабінки

Вибираємо просту душову кабіну

В деяких помешканнях площа ванної кімнати настільки мала, що деколи навіть дивуєшся, як відвідувачам вдається привести себе в порядок в такій тісноті. Ідеальним вирішенням проблеми маленької ванни являється заміна звичайної ванни на компактну душову кабіну. Звичайно якщо у вас немає дітей яким ванна необхідна, або пристарілих родичів, яким по стану здоров'я потрібно приймати ванну. Якщо для дітей підійде наприклад душова кабіна із душовим глибоким піддоном де можна дитині прийняти ванну, то такі піддони літнім людям не підійдуть.
Дата: вівторок, 18 січень 2011 Розділ: Душові кабінки
Страницы:  1  2  Наступна 
Показано 1 - 10 (всього 12 статей)