Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Донний клапан

Донний клапан служить для закривання донного отвору в умивальнику або біде для того, щоб запобігти зливу води з умивальника чи біде. Тобто, якщо Вам необхідно, щоб в умивальнику чи біде була вода і не зливалася деякий час, Ви за допомогою важеля закриваєте клапаном отвір в раковині чи біде. Важіль може розташовуватися по різному, залежно від конкретної моделі змішувача, зазвичай він монтується або ззаду змішувача, або збоку. На малюнку важіль змонтований згори змішувача.

Донний клапан може встановлюватися на змішувачі для умивальника і змішувачі для біде. Альтернативою донному клапану може бути ланцюжок з гумовою затичкою або взагалі відсутність і донного клапана, і ланцюжка.

У другому випадку взагалі не вийде закрити отвір в раковині чи біде.

1. Донний клапан, що закриває отвір в раковині.

2. Важіль донного клапана, за допомогою якого закривається донний отвір в умивальнику чи біде. Піднімаєте важіль вгору - отвір закривається, опускаєте вниз - отвір відкривається.

3. Стержень, що сполучає важіль донного клапана з донним клапаном.

4. Різьбове з'єднання, за допомогою якого до донного клапана приєднується сифон (гарнітур зливний).

5. Сифон (гарнітур зливний). Достоїнства: - Естетичний вигляд. Немає ніяких ланцюжків і затичок, усе виглядає природно. - Зручність. Можна швидко і легко одним рухом відкрити і закрити воду в раковині.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 07 червень 2012
Переглядів: 5191

comments powered by Disqus