Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Догляд за чавунною ванною

Roca MalibuВибараючи стильні та вишуканні ванни (Равак, Вікторі Спа), чи сан фаянс (Керасан, Рока), ми бажаємо облаштувати нашу ванну кімнату по вищому ґатунку, зробити її максимально відповідними із власним смаком. Використовуючи у дизайні всі свої примхи та вподобання, дотримуючись сучасного плину моди, як же після таких прорахунків та затрат на дизайн можна допустити щоб ванна кімната вам не подобалась та була перетворена на оселю для бруду та грибків. Загалом багато уваги при заході в ванну бере на себе саме ванна, і тому ми вам розкажемо про те як тримати ванну у білизні та чистоті, але мова піде більше про чавунні ванни.

Чавунні ванни при правильному користуванні ними можуть прослужити вам досить довгий термін, радуючи вам очі своєю білизною емальованого покриття. Щоб збільшити термін служби чавунної ванни і зберегти її привабливість слід дотримуватись кількох правил. Слід використовувати тільки рекомендовані чистячи засоби, що застосовуються для конкретного сантехнічного устаткування, що виготовлені із того чи іншого матеріалу.

При догляді за чавунною ванною існує кілька рецептів:

 • Якщо чавунну ванну у вашій оселі використовують щодня, тоді після кождного її використання слід помити її миючим засобом що не містить абразивних частинок.
 • Після кожного приймання ванни слід ретельно ополіскувати ванну за допомогою ручного душа, до тих пір поки бруд та миючий засіб повністю не змиються із емальованої поверхні чавунної ванни.

Щоб не спостерігати появленню розводів на поверхні ванни, її необхідно насухо витерти після використання миючих засобів. Це дозволить тримати ванну у відмінній сіяючій висоті. Якщо ж процедурою нехтувати, тоді чавунна ванна загубить свій блиск, стане тусклою та неефективною. Якщо ж часом ванна потускніла, вернути попередній блиск можна за допомогою легкого абразивного розчину. Однак використання таких миючих засобів допустимо тільки у крайній допустимості.  Тому як стійке до подряпин емалеве покриття може зрушитись та ванна потускніє. Ванна що потускніла загубила свою привабливість, починає впитувати бруд, що приведе до того, що вам доведеться частіше та якісніше доглядати за нею.

Roca Malibu

Всі рекомендації наведені у данній статті можуть бути застосовані для чавунних ванн. Якщо ж ванна акрилова то до неї ні в якому разі неможна застосовувати миючі засоби із абразивними частинкаим – поверхня акрилової ванни дуже легко царапається. Для того щоб тримати вашу акрилову ванну в ідеальній чистоті, слід кожного разу ретельно її промивати після кожного використання.

Чим більше Ви будете слідкувати за чистотою ванни, тим більше ваша ванна буде радувати вас відмінним блиском емалі. Чавунна ванна, при привильному використанні та нормальному догляді, може прослужити вам більше 50 років. Купівля такої ванни допоможе вам економити на ванній  доволі довгий час.

На нашому сайті ви зможете купити чавунну ванну Roca Malibu різноманітних розмірів з нікельованими ручками та ніжками. Також для ванни можна докупити лицеву та бокову панель.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 30 жовтень 2012
Переглядів: 4574

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Roca Malibu 150*75

  Прямокутна чавунна ванна всередині овальної форми із нікельованими ручками. Додатково до ванни потрібно докупити ніжки.

  Ціна 428.00 393.76
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Roca Malibu 160*75

  Прямокутна чавунна ванна всередині овальної форми із нікельованими ручками. Додатково до ванни потрібно докупити ніжки.

  Ціна 449.00 413.08
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Roca Malibu 170*75

  Прямокутна чавунна ванна всередині овальної форми із нікельованими ручками. Додатково до ванни потрібно докупити ніжки.

  Ціна 484.00 445.28
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково