Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Чим різати керамічну плитку?

Якісно порізати керамічну плитку можливо різноманітними інструментами. Серед таких інструментів в різних ситуаціях можна побачити різні, а саме: плиткоріз та склоріз. Причому плиткоріз може бути як станціонарним (більш потужний) так і ручним.

Різання плитки

Склорізом здебільшого користуються для невеликої кількості виконуваної роботи, де є багато часу, і до того ж тільки для вкладання настінної плитки. Це пов'язано з тим що диск у склоріза невеликий і тому на порізку плитки можна затратити багато часу. Підлогова плитка має більшу товщину, тому порізати її склорізом не вдасться, чесно кажучи із власного досвіду: є така плитка що і не завжди плиткорізом можна врізати, тут на допомогу прийде болгарка із алмазним кругом.

 

Плиткоріз

Якщо ж є великі об'єми робіт, в такому випадку рекомендую потратитись на плиткоріз. У нього ріжучий диск більшого розміру, що дозволяє різати на глибшу глибину. Сам інструмент дуже схожий на щипці, що використовуються для надламу плитки після розрізу.

Плиткоріз такої конструкції здебільшого використовують для керамічної плитки що кладуть на стінку. Якщо ж потрібно порізати велику кількість підлогової плитки, то тут слід подумати про стаціонарний плиткоріз. За допомогою такого інструменту можна різати любий матеріал, великої товщини, будь то товста плитка для підлоги, керамічний граніт що відрізняється високою стійкістю та товщиною. Тому якщо ви вирішите прикупити для своєї оселі керамограніт Nova Gala Stonewood, то і прикупіть відразу стаціонарний плиткоріз.

Чим порізати керамічну плитку

Стаціонарні плиткорізи бувають механічні та електричні. Звичайно за допомогою електричного пликорізу робота по вкладанню плитки буде проходити значно швидше, тому що потрібно буде прикладати менше зусиль. В любому випадку стаціонарний плиткоріз ідеальний варіант для максимальної точності порізки плитки, і виконана вами робота буде проведена швидко та якісно.

Як і зазначалось раніше порізати керамічну плитку можна також за допомогою болгарки. Таким інструментом можна порізати керамічну плитку любої товщини. Недостатком такого інструменту являється нерівні та зубчаті краї. Також не забуваємо що болгарка доволі небезпечний інструмент в роботі, тому при використанні його у різанні кераміної плитки слід бути пильним та акуратним.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 17 грудень 2012
Переглядів: 4984

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: