Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Cersanit

Меблі для ванни

Меблі для ванни

Меблі для ванної кімнати від польського виробника Cersanit. Виготовлені із вологостійкого ДСП та покриті з обох сторін акриловим покриттям. Меблі для ванної кімнати від Cersanit практичне рішення для ванної кімнати. Усі тумбочки для умивальників виготовляються спеціально для умивальників власного виробництва, тому підігнані відмінно під розміри виробу. Меблі для ванни Cersanit економне рішення з практичним використанням.

Новинки

Меблі та сантехніка від Cersanit

До вашої уваги меблі для ванної кімнати та сантехніка від відомого польського виробника Cersanit. Сантехніка Cersanit стала доволі популярною у нашій країні завдяки своїй невисокій вартості та відмінній якості. Меблі для ванни та сантехнічна кераміка виготовляються в основному на заводах Польщі. Але такий напрямок, як керамічна плитка та керамограніт виготовляються в більшості на заводі в Україні. Також на виробництво в Україну було переведено виробництво частини санфаянсової продукції. Щагалом повний асортимент виробника Cersanit ви завжди зможете побачити на офіційному сайті компанії.