Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Біде підвісне 360 x 540 Duravit Starck 3

Інформація
Продукт ID:5345
Код товару:223015
Виробник:Duravit
Товар був доданий в наш каталог четвер, 26 серпень 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
220.00 167.20
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:52
virtuagirl screensavers

Duravit

Duravit

Історії компанії Duravit майже 200 років. З невеликої мануфактури по виробництву керамічного посуду і сантехнічної продукції в 1814 році компанія Duravit перетворилася на глобальну організацію по виробництву сантехнічної кераміки, фурнітури для ванної кімнати, ванн, саун, душових куточків.

Продукція Duravit не лише для домашнього використання, але і для публічних місць. Якщо ви бачите в приватних кімнатах, туалетах таких громадських місць як готелі, аеропорти і офіси умивальники украшені блакитним шотландським деревом, то ви бачите продукцію компанії Duravit.

На сьогодні філософія компанії Duravit тримається на двох стовпах: простота і ефективність. Одна з арактеристик бренду - постійний кураж від своїх спрямувань. Інноваційні форми і колірні комбінації бренду були проголошені інтернаціональними. Нині Duravit може запропонувати сауну Inipi, колекція для ванної кімнати PuraVida, ванна Sundeck, джакузі Blue Moon. Завдяки утончености використання простору сауна Inipi може вільно розміститися у ванній кімнаті і при цьому забезпечує воможность сидіти і навіть лежати. Мінімалістський дизайн Inipi передає почуття релаксації і ясності. Більш вдосконалений світ має "емоційніший" шлях бачення речей, маючи більше бажання перейти до нового. Колекція компанії Duravit PuraVida створена згідно з такою вимогою. Колекції PuraVida має елегантні вигини труб, високо-глянсову фурнітуру, привабливі поверхні і утонченой розкіш. Джакузі Blue Moon компанії Duravit має прямокутний корпус і округле дно і має великі розміри. Тіло оточене повністю водою і торкається тільки дна, що створює почуття легкості тіла.

Таким чином, ця і інша продукція Duravit готова задовольнити будь-які побажання споживача.